Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Aktualnie najlepsze promocje kredytów gotówkowych

Dodano: 2017-08-24 05:08 post img

Nie musimy chyba wyliczać w swoim życiu sytuacji, w których nie mieliśmy pieniędzy na bieżące potrzeby, nie wspominając już o tym, że mieliśmy poważne braki również w przypadku pojawienia się niespodziewanych wydatków. Jeżeli przyjrzymy się statystykom prowadzonym przez Główny Urząd Statystyczny, to będziemy mogli zweryfikować, iż właśnie w okresie wiosennym, najczęściej sięgamy po różnego rodzaju kredyty i pożyczki. To jednak nie jest sztuka, by zaciągnąć dowolne zobowiązanie finansowe, ale wiedzieć, jaka oferta w danej chwili jest dla nas najkorzystniejsza. Dlatego zaleca się sprawdzanie aktualnych rankingów kredytowych. To właśnie dzięki nim, będziemy w stanie zminimalizować wszystkie wydatki związane z zaciągniętym kredytem.

Warto również zapoznać się z aktualnie najkorzystniejszymi ofertami. Ku zaskoczeniu niektórych Klientów, nie zawsze te najtańsze oferty będą dla nas najkorzystniejsze. Ponieważ czasami nie patrzymy tylko na różnicę wynoszącą kilka złotych w każdej miesięcznej racie, ale również na pozostałe warunki stawiane przez konkretną placówkę.

Eurobank – Wypożyczka

Poszukując najtańszych rat kredytowych obejmujących niewielkie zobowiązania, na pierwszym miejscu, aktualny ranking kredytów gotówkowych wskaże nam Wypożyczkę oferowaną przez Eurobank. Rzeczywiście jest to najkorzystniejsza w tej chwili propozycja ze strony sektora bankowego. Ponieważ oprocentowanie w przypadku kredytu gotówkowego jest całkowicie zerowe. Do jedynych kosztów zobowiązania dolicza się wyłącznie prowizja w wysokości 10% od wartości pożyczanego kredytu gotówkowego. Tym samym maksymalna kwota zobowiązania może wynosić 20 tys. złotych, natomiast maksymalny okres spłaty, nie może być dłuższy, niż 60 miesięcy. To nie wygląda w takim razie zbyt dobrze dla osób, których interesują jednak zdecydowanie wyższe kwoty.

Jednak plusem tej oferty jest na pewno to, że pożyczka gotówkowa zaciągana w Eurobanku, jest dostępna niemalże od ręki. Na decyzję o przyznaniu kredytu czeka się maksymalnie 15 minut.

Kredyt Gotówkowy – BGŻ BNP Paribas

Na drugim miejscu w rankingu kredytów gotówkowych znajduje się BGŻ BNP Paribas ze swoją ofertą. Kredyt gotówkowy proponowany przez ten bank wyróżnia się oprocentowaniem wynoszącym 5,49% w skali roku. Natomiast prowizja jest już zdecydowanie niższa w porównaniu do poprzedniej oferty. Mianowicie utrzymuje się na poziomie 2,90% od wartości kredytu gotówkowego. Na szczęście wszystkie koszty zobowiązania na tym etapie się kończą. Ponieważ Klienci nie muszą już płacić żadnej opłaty przygotowawczej, a także obowiązkowego ubezpieczenia.

Chociaż tak jak w przypadku wcześniejszego zobowiązania, mieliśmy do czynienia z wykazaniem zaświadczeń o zarobkach, tak zgoda współmałżonka jest potrzebna dopiero przy kredytach o wysokości minimum 20 tys. złotych. Największą zaletą tej oferty jest również to, iż kredyt gotówkowy jest możliwy do spłacenia przed terminem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Warto dodać, iż maksymalna kwota kredytu w tym przypadku wynosi aż 150 tys. złotych, natomiast najdłuższy okres spłaty zobowiązania, o jaki można wnioskować, wynosi aż 84 miesiące.

Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Kolejną ofertą, na jaką aktualnie warto zwrócić uwagę, jest pożyczka 5% z gwarancją, proponowana przez Alior Bank. Jak się można domyślać, jest to propozycja kierowana do osób, które są zainteresowane naprawdę bardzo dużymi zadłużeniami. Ponieważ maksymalnie można wnioskować aż o 200 tys. złotych. Natomiast okres spłaty w najdłuższym wymiarze wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Jeżeli chodzi o naliczanie wszystkich opłat, to na pewno powinniśmy mieć w pierwszej kolejności na uwadze oprocentowanie w wysokości 5% w skali roku, a także opłaty przygotowawczej, także w wysokości 5%, ale tym razem od wartości zaciąganego kredytu. Dużą zaletą tej oferty na pewno jest to, że jest ona przeznaczona przede wszystkim dla osób, które oczekują naprawdę sporych pożyczek. Natomiast dla Klientów, którzy wnioskują o kwoty nie większe, niż 4 tys złotych, przygotowana została specjalna oferta, omijająca pokazywanie zaświadczeń o dochodach.