Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Aktualnie polecane przez nas kredyty gotówkowe

Dodano: 2017-10-05 04:10 post img

Banku nieustannie konkurują ze sobą o każdego Klienta. Nic dziwnego, że w ten sposób możemy natrafić na bardzo ciekawe oferty. Trzeba i tak dużej wiedzy na temat proponowanych nam produktów finansowych, jak i również czasu na wyszukanie tych najtańszych. Ponieważ mnogość kredytów gotówkowych dla niektórych osób może być całkiem przytłaczająca, najlepszym rozwiązaniem, będzie skorzystanie z aktualnych rankingów kredytów gotówkowych.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu gotówkowego?

Jeżeli cały czas się zastanawiamy nad tym, co tak naprawdę powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając kredyt gotówkowy, to na pewno nie będzie wyłącznie oprocentowanie. Ten wskaźnik akurat jest mocno uzależniony od stóp procentowych Narodowego Banku Narodowego. Zdecydowanie bardziej interesującym dla nas wskaźnikiem powinien być wskaźnik przedstawiający Roczną Rzeczywistą Stopę Procentową.

Pod RRSO kryje się między innymi prowizja, opłata przygotowawcza, czy też marża bądź ubezpieczenie. W takim razie powinniśmy się bardzo mocno skupić na tym, by wszystkie koszta były jak najtańsze. Pomocna w tym celu okaże się symulacja potencjalnego kredytu w kilku bankach. Przykładowo chcemy pożyczyć 15 tys. złotych z okresem spłaty wynoszącym 4 lata. Następnie możemy skorzystać z kalkulatorów finansowych znajdujących się na poszczególnych stronach internetowych banków, bądź też na serwisie, gdzie znajdziemy zestawienie wszystkich najkorzystniejszych kredytów gotówkowych.

Oczywiście powinniśmy zwracać dużą uwagę na to, ile ostatecznie nadpłacimy na pożyczany kapitał. Jednak nie powinniśmy zapominać także o pozostałych warunkach, jakie może przyjdzie nam spełniać. Często banki wymagają od nas wykupienia odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Innym bardzo popularnym warunkiem jest również założenie konta osobistego. Teoretycznie ten drugi warunek nie wymaga skomplikowanych czynności. Jednak, jeżeli się dobrze zastanowimy, to konto nieużywane przez nas, będzie generowało wyłącznie koszty. W końcu banki oferują nam bezpłatne konta osobiste, ale pod warunkiem, że na nie regularnie wpływa określona suma pieniędzy. Skoro już jesteśmy właścicielami konta, to z kolejnego raczej nie będziemy aktywnie korzystali.

Jakie oferty są teraz na topie?

Niezależnie od naszych oczekiwań, a także potrzeb finansowych, zobaczmy z jakimi aktualnie ofertami kredytów gotówkowych mamy do czynienia.
Na pierwszym miejscu w rankingach występuje Alior Bank, który proponuje nam produkt o nazwie „Dla każdego najniższa rata pożyczki”. Ta oferta na pewno wyróżnia się bardzo niskim oprocentowaniem utrzymującym się na poziomie zaledwie 5%. Dużą zaletą jest przede wszystkim wysoka kwota możliwa do pożyczenia, ponieważ można wnioskować nawet o 200 tysięcy złotych.

Wysoko w rankingu znajduje się również Mini Ratka, czyli kredyt gotówkowy proponowany przez PKO Bank Polski. Tutaj już nie możemy mówić o stałym oprocentowaniu, ponieważ ten wskaźnik waha się od 6,99 do 9,99 procent. Warto również wspomnieć, że prowizja może wynieść od 0 do 9,99 procent. W takim razie nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić kosztów kredytu dla każdej osoby. Ponieważ dużo będzie zależało nie tylko od okresu spłaty, ale również od zdolności kredytowej, czy też posiadania konta w tymże banku.

Warto wspomnieć również o ofercie Deutsche Bank, który proponuje taki produkt jakim jest db Kredyt Gotówkowy. Tutaj możemy liczyć na ciekawe oprocentowanie wahające się już od 4,99% do maksymalnie 10%, które jest akurat oprocentowaniem nominalnym. Mocną stroną tej oferty jest niewątpliwie prowizja wynosząca 0 złotych. Ponadto Kredytobiorcy, którym zależy bardzo na czasie, na pewno będą zadowoleni z tej oferty. Szczególnie, że decyzja o przyznaniu kredytu zapada nawet w ciągu 10 minut od momentu wysłania wniosku.

Bez względu na to, na jaką ofertę ostatecznie się zdecydujemy, nie powinniśmy zapominać również o tym, że przed podpisaniem umowy, dobrze jest się z nią zapoznać. Reklamy wszystkich produktów bankowych zawierają w sobie jedynie ogólne informacje. Natomiast jeżeli chcemy się dowiedzieć czy nie trzeba czasem spełnić jakichś dodatkowych warunków, to na pewno nie zaszkodzi o tym zapytać konsultantów banku.