Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Brak gotówki – sprawdź najlepsze oferty kredytów gotówkowych

Dodano: 2017-08-24 05:08 post img

Chociaż najczęściej zaciągamy kredyty gotówkowe przed okresem Bożego Narodzenia, to jednak Wielkanoc również jest świętem, kiedy możemy cierpieć na brak gotówki. Tym bardziej, jeżeli planujemy gościć wszystkich naszych bliskich. Wtedy Wielkanocny stół nie może być przecież zbyt skromny. Jeżeli tylko zorientujesz się, że Twój portfel może świecić pustkami, wtedy pomyśl o zaciągnięciu korzystnego dla siebie kredytu gotówkowego.

Kredyty gotówkowe są produktami, które nie wymagają żadnych większych formalności. Natomiast pieniądze przelewane są w bardzo szybkim czasie. Wystarczy tak naprawdę wypełnić prosty wniosek znajdujący się w Internecie, a także dołączyć swoje zaświadczenie o dochodach.

W jakim miejscu znaleźć najtańszą pożyczkę gotówkową?

W sektorze finansowym w ostatnim czasie, mamy do czynienia z dużą ilością produktów, które wyróżniają się niskim oprocentowaniem. Najczęściej jednak bywa również tak, że jeżeli chcemy się zdecydować na takie promocyjne oferty, to przy okazji musimy spełnić bardzo dużo rozmaitych warunków. Do najczęstszych takich zobowiązań zalicza się między innymi dużo niższa kwota kredytu, o jaką można wnioskować, czy też znacznie krótszy termin spłaty. Do takich warunków zalicza się również konieczność skorzystania z dodatkowych produktów bankowych. Na przykład promocyjne oprocentowanie będzie jak najbardziej możliwe, ale pod warunkiem założenia konta w banku, czy też ubezpieczenia kredytu.

Dlatego, nawet jeżeli konkretna oferta jest dla Ciebie wyjątkowo kusząca, pod żadnym pozorem nie powinno się zapominać o dokładnym sprawdzeniu umowy kredytowej, by później mieć pewność, iż wszystkie warunki na pewno są możliwe przez nas do zrealizowania.

Często chwytamy po kredyty gotówkowe, bez wcześniejszego zastanowienia się nad szczegółowymi ofertami. Mianowicie, powinniśmy na pierwszym miejscu sobie postawić warunek, żeby sprawdzić także konkurencyjne oferty. Wtedy istnieje możliwość, że zaciągając ten sam kredyt, ale już w innym banku, będziemy w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w skali roku.

Rankingi kredytów gotówkowych

Jednym ze sprawdzonych narzędzi, które pozwoli nam na oszacowanie, czy dany kredyt gotówkowy jest faktycznie opłacalny, czy jednak nie, jest ranking finansowy. Takie zestawienie obejmuje najbardziej atrakcyjne oferty, które są dostępne w danej chwili. Najważniejsze jest to, iż takie rankingi kredytów gotówkowych są udostępniane całkowicie bezpłatnie.

Nie wiesz, w jaki sposób korzystać z rankingu kredytów gotówkowych? Nie jest to wcale takie trudne, jak Ci się może wydawać na samym początku. Ponieważ wystarczy wpisać kwotę, jaką chcesz pożyczyć od banku, a następnie umieścić także informację o konkretnym okresie spłaty. Wtedy po wprowadzeniu takich danych, posegregują się oferty od najbardziej korzystnych, do tych najmniej opłacalnych. Oczywiście nie tylko dowiesz się, ile wyniesie Cię oprocentowanie, a także miesięczna rata. Ponadto zyskasz wiedzę na temat tego, z jakimi pozostałymi warunkami przyjdzie Ci się zmierzyć.

Korzystając z rankingu kredytów gotówkowych, pod żadnym pozorem nie możesz zapominać jednak o tym, że informacje zawarte w takich zestawieniu mogą ulec pewnym zmianom. Wszystko dlatego, iż pewne zmiany mogą dotykać osoby, które są już stałymi Klientami. Na przykład tacy kredytobiorcy z powodzeniem mogą liczyć na to, że przy mniejszych kwotach nie będą musieli wykazywać się żadnym zaświadczeniem o dochodach, a jedynie wystarczy, by przedstawić wyciąg z konta bankowego, za ostatnie kilka miesięcy.

Korzyścią takich kredytów gotówkowych na pewno jest to, iż są one dostępne w bardzo prosty sposób za pośrednictwem Internetu. Oznacza to nic innego, jak po prostu możliwość wysłania bardzo prostego formularza, w którym należy podać takie dane, jak kwotę jaką chcemy pożyczyć, numer telefonu, a także numer PESEL. Po bardzo krótkiej weryfikacji Twoich danych, spodziewaj się telefonu ze strony konsultanta z banku. W ten sposób dokładnie ustalicie warunki umowy. Po czym bardzo szybko zapadnie decyzja kredytowa, czy na pewno możesz spodziewać się kredytu gotówkowego, czy jednak warto szukać okazji w innym banku.

Najbardziej atrakcyjna oferta w danej chwili

Jeżeli w danej chwili poszukujesz najkorzystniejszego dla siebie kredytu gotówkowego, a jednocześnie nie musi to być zbyt wysoka kwota, to na pewno warto zastanowić się nad kredytem gotówkowym w Eurobanku. Ponieważ tam właśnie można w danej chwili zyskać najkorzystniejsze warunki. Oprocentowanie utrzymujące się na poziomie 0% w skali roku, a także prowizja na poziomie 10% od wartości pożyczanego zobowiązania. Nie mówiąc już o opłacie przygotowawczej, której nie musimy płacić. Dla niektórych osób jedynym ograniczeniem jest to, że można pożyczyć nie więcej, niż 20 tys. złotych, natomiast maksymalny okres spłaty wynosi zaledwie 60 miesięcy.

Jednak w rankingu z powodzeniem znajdziesz także oferty zdecydowanie korzystniejsze dla siebie. Jeżeli tylko uznasz, że w Eurobanku taka kwota, niestety będzie dla Ciebie stanowczo za niska.