Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Brak ukrytych kosztów w kredycie gotówkowym

Dodano: 2017-08-01 07:08 post img

Czasami zdarzają się takie sytuacje, kiedy niestety pozostajemy niemalże całkowicie bez pieniędzy. W takich okolicznościach dodatkowo dorzucane są niespodziewane wydatki, z którymi radzimy sobie zdecydowanie gorzej. Wiadomo, skoro nasze konto bankowe świeci pustkami, ciężko jest nam nawet określić, jakie powinniśmy mieć priorytety w zarządzaniu pieniędzmi.

W takich przypadkach warto skupić się na tym, żeby wspomóc swoje finanse pożyczką. Obawiasz się, że wzięcie kredytu lub pożyczki pozabankowej, jeszcze bardziej pogorszy sytuację finansową? Warto wtedy skorzystać z rankingu kredytów, w którym dokładnie opisane są szczegóły aktualnych ofert kredytów gotówkowych. Dzięki temu w dowolnym dla siebie momencie, możesz sprawdzić dokładne szczegóły oferty. Jest to istotne szczególnie w momencie, kiedy nie masz czasu na zapoznawanie się z kosztami wszystkich kredytów po kolei. Tutaj w ciągu kilku minut zweryfikujesz, który kredyt gotówkowy będzie dla Ciebie najtańszy, bądź najkorzystniejszy pod innymi względami. Co najważniejsze, nie będziesz w żaden sposób zaskoczony wszelkimi dodatkowymi kosztami.

Kredyty gotówkowe – szybko dostępna gotówka dla każdego

Na pewno w ostatnich latach kredyty gotówkowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, Klienci nie muszą się tłumaczyć z tego na co chcą przeznaczyć pożyczone pieniądze. Ponadto liczba formalności w celu uzyskania tego kredytu, została sprowadzona do minimum. Tak naprawdę wystarczy wypełnić bardzo prosty i krótki wniosek internetowy, by jeszcze tego samego lub kolejnego dnia, cieszyć się pożyczoną gotówką. Dodatkową zaletą są dużo niższe koszty, jakie są doliczane przez bank, w porównaniu do pożyczek pozabankowych. Ponadto o wszelkich kosztach związanych z zaciągnięciem zobowiązania, Klient dowiaduje się po przeczytaniu umowy. Dzięki temu nie musi się martwić, że w czasie spłaty kredytu, zaczną pojawiać się niewytłumaczalne dodatkowe i do tego jeszcze bardzo wysokie koszty.

Na pewno na atrakcyjne warunki kredytów gotówkowych, mogą załapać się w pierwszej kolejności stali Klienci. Na pewno, jeżeli posiadasz konto bankowe w placówce, w której zamierzasz zaciągnąć kredyt, przy okazji możesz spodziewać się znacznie szybszego rozpatrzenia wniosków. Ponadto dla stałych Klientów zwykle przygotowane są atrakcyjniejsze warunki w postaci niższego oprocentowania lub prowizji. Oczywiście warto śledzić aktualne promocje, ponieważ dzięki temu można jeszcze dzięki temu będzie można dodatkowo zaoszczędzić na zaciągniętym zobowiązaniu.

Pożyczaj pieniądze z głową

Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel zaciągnięcia kredytu gotówkowego, czy to będą wakacje, czy też remont mieszkania, w każdej chwili możesz wnioskować do banku o pożyczkę, bez podawania konkretnej przyczyny. Na pewno dla wielu osób, jest to bardzo wygodne, ponieważ czasami nie mają one konkretnie ustalonego celu, lub też pożyczone pieniądze zostaną przeznaczone na kilka różnych wydatków.
Na pewno zwracasz uwagę nie tylko na to, czy poszczególne oprocentowanie jest bardzo wysokie, czy jednak nie. Powinieneś skupiać również uwagę na tym, by jak najszybciej uzyskać te pieniądze, a nie czekać na gotówkę przez kilka dni lub dłużej. Tym bardziej, jeżeli masz do czynienia z niespodziewanymi wydatkami.

Obecnie w rankingach kredytowych na pierwszym miejscu utrzymuje się Wypożyczka, która proponowana jest przez Eurobank. Tym samym można spodziewać się kredytu w wysokości maksymalnie 20 tys. złotych. Zobowiązanie takie można spłacać maksymalnie przez 60 miesięcy. W takim razie jest to idealna propozycja przede wszystkim dla osób, które nie potrzebują zbyt dużej gotówki. Akurat raty w przypadku tej oferty względem pozostałych produktów bankowych, rzeczywiście wychodzą najtaniej.
Na pewno bardzo dużą zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim oprocentowanie utrzymujące się na zerowym poziomie. Klienci są zobowiązani jedynie do opłacenia prowizji w wysokości 10% od wartości pożyczanej kwoty. Jednak jak się okazuje, wcale nie jest to tak dużo.

Jeżeli interesuje Cię to, z jaką kwotą możesz spotkać się przy płaceniu miesięcznej raty, na przykład w swoim banku. To również nie ma takiego problemu, by dokonać pod tym względem weryfikacji. Należy oczywiście pamiętać, iż w rankingu przedstawione są informacje, które dotyczą warunków kierowanych do wszystkich Klientów. Natomiast zwykle bywa tak, że banki dla swoich stałych Klientów przygotowują przy okazji dużo niższe oprocentowanie lub prowizję. Dlatego zaciągnięcie takiego kredytu w placówce bankowej, w której posiadamy rachunek osobisty, może okazać się zdecydowanie korzystniejsze.