Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Jesteś wymagający? Znajdź pożyczkę idealną dla siebie!

Dodano: 2017-08-01 06:08 post img

Wiesz doskonale, że banki próbują oferować rozmaite kredyty gotówkowe. W tej sytuacji trzeba bardzo uważać na to, żeby na pewno nie zaciągnąć niekorzystnej dla siebie pożyczki. Jeżeli właśnie jesteś na etapie poszukiwania najkorzystniejszej dla siebie oferty, polegającej na jak najniższych ratach, na pewno istnieje duża możliwość znalezienia dla siebie takiego rozwiązania. Najważniejsze jest jednak to, by dokładnie wiedzieć, w jaki sposób można tego dokonać. Zamiast przeglądać każdą ofertę z osobna, co mogłoby zająć bardzo wiele czasu, a nawet ostatecznie zniechęcić przed zaciągnięciem kredytu, lepiej jest skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych. Takie narzędzia pomogą Ci nie tylko dokładnie określić kryteria, jakie Cię interesują najbardziej. Ale w ciągu kilku sekund przedstawią najkorzystniejsze aktualnie propozycje.

Co najważniejsze, taki ranking kredytowy jest udostępniany bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętaj jednak zawsze o tym, że nawet jeśli zdecydujesz się na konkretną ofertę, to zanim podpiszesz umowę z bankiem, zdecyduj się na dokładne przeczytanie jej treści.

Szukaj jak najtaniej

Na samym początku warto pozbyć się takiego przeświadczenia, że tanie kredyty po prostu nie istnieją. One są, tylko trzeba je umiejętnie znaleźć w gąszczu wszystkich produktów bankowych. Oczywiście istnieją rozmaite chwyty marketingowe oraz promocje, które mają skusić jak największą liczbę Klientów. Jednak warto wcześniej dowiedzieć się wcześniej, w jaki sposób je rozsądnie przeglądać, by nie stać się ofiarą złudnej okazji.

Często bywa tak, że banki kuszą bardzo niskim oprocentowaniem. Niestety jest to często złudny współczynnik, który tylko teoretycznie świadczy o tym, że bardzo mało zapłacimy za kredyt gotówkowy. Ponieważ tak naprawdę placówka bankowa może doliczać jeszcze szereg pozostałych opłat. Do nich zalicza się na przykład opłata przygotowawcza, ubezpieczenie, czy też prowizja. Wtedy okaże się, że miesięczne raty nie są takie niskie, jak sądziliśmy na samym początku.

Korzystając z rankingu kredytów gotówkowych, bardzo szybko zweryfikujemy, która oferta jest tak naprawdę dla nas korzystna, a która jednak nie do końca. Ważne jest zatem dokładne weryfikowanie RRSO, ponieważ ten wskaźnik zawiera w sobie dosłownie wszystkie opłaty, jakie są doliczane do kredytu. Ranking bardzo szybko wykaże Ci, w którym banku masz szanse na najniższy kredyt, jeżeli interesuje Cię pożyczka gotówkowa na daną kwotę.

Może nie jesteś jednak przekonany do tego, by zdecydować się na kredyt gotówkowy, który jest najtańszy, ale taki, który zagwarantuje Ci najszybszą wypłatę pieniędzy. W takich okolicznościach, na pewno warto skupić się na takich kryteriach, jak szybkość przeglądania poszczególnych wniosków, ale i także okres wypłaty od momentu zatwierdzenia wniosku. Najłatwiej na pewno będą miały osoby, które posiadają już konto osobiste w danym banku. Ponieważ przelew pieniędzy po zaakceptowaniu wniosku, zajmie nawet kilkanaście minut.

Poszukaj kredytu gotówkowego, który trafi w Twój gust

Zastanawiasz się nad wybraniem najlepszego kredytu gotówkowego? Tak naprawdę dopóki nie określisz jasno wszystkich swoich oczekiwań, to każda promocyjna oferta może wydawać Ci się na swój sposób bardzo atrakcyjna. Dlatego określ, czy bardziej będzie Ci zależało na tym, żeby płacić jak najniższą ratę, mieć dostęp do jak najwyższej sumy kredytu gotówkowego, czy może okres spłaty był jak najdłuższy.

Jednym z najkorzystniejszych obecnie produktów bankowych, jest kredyt gotówkowy w Alior Banku. Ponieważ tutaj mowa jest o oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 5% w skali roku. Jednocześnie Klienci zainteresowani produktem, nie muszą martwić się o prowizję. Chociaż rzeczywiście w zamian tego doliczana jest opłata przygotowawcza, wynosząca 5% od wartości pożyczanej kwoty.

Zaletami tej oferty niewątpliwie jest to, że maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać wynosi aż 200 tys. złotych. Natomiast maksymalny okres spłaty może wynieść nawet 120 miesięcy. Dodatkowo, jeżeli Klienci wnioskują o kwotę kredytu gotówkowego, która nie przekroczy 4 tysięcy złotych, nie muszą przedstawiać placówce bankowej żadnych zaświadczeń o dochodach. Oczywiście to do Ciebie należy wybór, na jaki konkretny produkt finansowy ostatecznie przystaniesz.