Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Kredyt gotówkowy na wakacje

Dodano: 2017-08-01 07:08 post img

Zwykle niespodziewane wydatki wyróżniają się tym, że nie jesteśmy w stanie ich dokładnie przewidzieć. Nigdy nie wiemy, kiedy będziemy postawieni przed faktem, iż potrzebujemy dużej gotówki, a także w jaki sposób moglibyśmy sobie ewentualnie poradzić ze spłatą takich zobowiązań. Jednak okazuje się, że uniwersalnym, a jednocześnie najbardziej dogodnym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu gotówkowego. Najważniejsze jest to, że wszystkie formalności zajmują bardzo mało czasu, dzięki czemu pieniądze na konkretny cel, można otrzymać nawet jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu błyskawicznie rozwiążesz swoje problemy finansowe. Natomiast kredyt gotówkowy sam w sobie nie będzie dla Ciebie żadnym obciążeniem, który by sprawiał Tobie jeszcze dodatkowe kłopoty.

Dla banku nie jest istotne na co pożyczasz

Domeną banku na pewno jest przede wszystkim to, że nie musisz się tłumaczyć podczas składania wniosku, na co ostatecznie przeznaczysz pożyczone pieniądze. Nieważne, czy kupisz sobie za to samochód, przeprowadzisz generalny remont, czy też zafundujesz wycieczkę do kraju, o którym już od bardzo dawna marzyłeś. Rzeczywiście decydując się na inne produkty finansowe takie jak kredyt mieszkaniowy, czy też samochody, pieniądze zawsze muszą iść na konkretny cel. Chociaż z drugiej strony mówimy o nieco tańszych kredytach.

Na pewno kredyt gotówkowy pod tym względem jest bardzo podobny do pożyczek pozabankowych. Nie tylko, nie musisz się tłumaczyć na co przeznaczysz pożyczone pieniądze, ale i również dużą dogodnością będzie to, iż formalności zajmują naprawdę niewiele czasu. Jednak produkty bankowe od pożyczek pozabankowych mają dużo przewagi, chociażby w tym, że są one zdecydowanie tańsze, można pożyczyć większy kapitał, a okres spłaty rozciągnąć nawet do kilkudziesięciu miesięcy.

Najlepsze kredyty gotówkowe

W danej chwili pierwsze miejsce w rankingach zajmowane jest przez Wypożyczkę, oferowaną przez Eurobank. Rzeczywiście możemy liczyć w tym przypadku nie tylko na oprocentowanie utrzymujące się na poziomie 0% w skali roku, ale także prowizję wynoszącą zaledwie 10% od wartości pożyczonej kwoty. To jednak maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć wynosi zaledwie 20 tys. złotych. Jest to warunek, który niestety nie będzie odpowiadać dosłownie każdemu.

Dlatego sięgamy po kolejny produkt w rankingu, którym jest Pożyczka 5% z gwarancją, proponowana przez Alior Bank. W takich okolicznościach, faktycznie możemy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy wynoszący nawet 200 tys. złotych. Co ciekawe, całe zobowiązanie możemy spłacać przez maksymalny okres wynoszący nawet 120 miesięcy. W przypadku tej oferty mamy do czynienia z oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 5% w skali roku. Niektórzy Klienci mogą się nieco zdziwić, ponieważ nie muszą oni pod żadnym pozorem płacić prowizji. Za to naliczana jest opłata przygotowawcza, w wysokości 5% od wartości pożyczanej kwoty.

Sprawdź umowę, by nie było niemiłych sytuacji

Jeżeli już się wstępnie zdecydowałeś na konkretny produkt finansowy, pod żadnym pozorem nie zapomnij o tym, by wcześniej zapoznać się dokładnie z jej umową. Dzięki temu nie będziesz zaskoczony żadnymi dodatkowymi kosztami. Oczywiście niektóre rzeczy mogą wydawać Ci się w Umowie dość niezrozumiałe. To jest właśnie idealny czas na to, żeby jednak wyjaśnić wszelkie wątpliwości teraz, niż później miałbyś za to płacić pewnymi niedomówieniami.

Na pewno możesz być jednak spokojny, że nie będzie tutaj mowy o żadnych haczykach, które są poza prawem. Ponieważ banki są mocno sprawdzane przez Nadzór Komisji Finansowej. Inna zupełnie sytuacja jest w przypadku firm pozabankowych, nad którymi nie jest sprawowana taka kontrola. Przez co właśnie do największej liczby nadużyć dochodzi właśnie w sektorze pozabankowym.