Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Kredyt gotówkowy po wakacjach

Dodano: 2017-08-01 07:08 post img

Wakacje to czas dla wielu osób, kojarzący się z całkowitą beztroską, wypoczynkiem, jak i również licznymi wyjazdami. Nic dziwnego zatem, że nasz budżet jest mocno naruszony. Jeżeli przeraża Cię wizja tego, że przyjdzie Ci się zmierzyć z zaciskaniem pasa zaraz po powrocie do domu z wakacyjnych wojaży, a przecież jeszcze tyle planów do zrealizowania, pamiętaj o tym, że Twoim kołem ratunkowym może okazać się kredyt gotówkowy.

Ten produkt bankowy jest idealnym rozwiązaniem, nie tylko na spełnianie swoich kolejnych planów, ale i również na wszelkie niespodziewane wydatki, które często są poza naszą kontrolą. Może nawet jesteś kuszony obecnie popularnymi pożyczkami pozabankowymi. Pamiętaj jednak, że właśnie decydując się na kredyt gotówkowy na pewno czerpać będziesz zdecydowanie więcej korzyści. Do nich zalicza się chociażby dużo niższy koszt zaciągnięcia kredytu, jak i również możliwość zadłużenia się zdecydowanie na większą sumę z dłuższym okresem spłaty. Dla przypomnienia, w przypadku pożyczek pozabankowych, najczęściej możemy pożyczyć zaledwie kilka tysięcy złotych, dla których okres spłaty wynosi średnio 30 dni.

Koszty kredytu, to nie tylko oprocentowanie

Najczęściej banki w swoich ofertach prześcigają się w proponowaniu bardzo niskich stawek oprocentowania. Rzeczywiście przyczynia się do tego bardzo niska stopa referencyjna. Jednak to nie oznacza, że wszystkie oferty są sobie jak najbardziej równe. Ponieważ banki mogą korzystać jeszcze z możliwości doliczania dodatkowych kosztów. I to właśnie na te opłaty powinniśmy uważać najbardziej. Nie jesteśmy w stanie często przekalkulować bez konkretnie podanych kwot, ile tak naprawdę wyniesie nas ten kredyt gotówkowych.

Dlatego pod żadnym pozorem nie powinno się zaciągać kredytu gotówkowego, bez zapoznania się z jego dokładnymi warunkami zawartymi w umowie kredytowej. Najlepiej jest się skupić na wskaźniku RRSO, czyli Rocznej Rzeczywistej Stopie Procentowej. Ponieważ dzięki niej jesteśmy w stanie wyliczyć sumę wszystkich kosztów, a nie tylko doliczanych odsetek. Oczywiście trzeba uważać na niektóre kalkulatory znajdujące się na stronach internetowych poszczególnych banków. Ponieważ mogą zawierać w sobie mało konkretne informacje. Na przykład wyliczany jest koszt całej pożyczki z doliczoną prowizją. Oczywiście taka suma wydaje nam się na pierwszy rzut oka niezwykle atrakcyjna. Niestety w takiej sumie nie zostały zawarte wszelkie pozostałe opłaty, w tym również oprocentowanie. Czego zatem możemy się spodziewać? Tego, że pokusimy się na bardzo atrakcyjną reklamę, ale w rzeczywistości taki kredyt gotówkowy będzie zdecydowanie droższy.

Na pewno warto wziąć pod uwagę takie opłaty, jak prowizja, ubezpieczenie, czy też opłatę przygotowawczą. Niestety do RRSO nie doliczane są koszty okołokredytowe. Zastanawiasz się właśnie o jakich opłatach mowa?

Jeżeli bank proponuje Ci promocyjny kredyt gotówkowy, ale przy okazji musisz spełnić warunek, którym jest założenie konta osobistego, to musisz liczyć się z ponoszeniem różnych kosztów z tego tytułu. Często bowiem takie dodatkowo konto leży nieużywane. Przez co generuje opłaty za konto, jak i również za kartę bankomatową. W takich przypadkach powinniśmy się naprawdę bardzo mocno zastanowić nad tym, czy jesteśmy w stanie ponosić dodatkowe koszty, często rzędu kilkunastu złotych w skali miesiąca.

Sprawdź ranking kredytowy

Jeżeli czujesz już się pogubiony od nadmiaru informacji, albo tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia na co powinieneś zwracać swoją uwagę, a na co nie. Możesz zdecydować się na przestudiowanie rzetelnych, oraz co najważniejsze – aktualnych rankingów kredytów gotówkowych. Ponieważ w ten sposób ułatwiamy sobie weryfikowanie wszystkich ofert w jednym miejscu. Bardzo szybko ustalamy, które kredyty gotówkowe są aktualnie korzystne, a które niestety nie do końca.

Obecnie w pierwszej trójce najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, znajduje się kredyt gotówkowy proponowany przez BGŻ BNP Paribas, pożyczka gotówkowa „Wypożyczka”, która jest głównym produktem Eurobanku, jak i również „Pożyczka5% z gwarancją”, oferowana przez Alior Bank.

Kolejne banki posiadają również całkiem atrakcyjne oferty, ale już niestety trzeba nastawić się na dużo wyższe koszty. Wszystko będzie zależeć od tego, jaka kwota kredytu nas faktycznie interesuje, jak i również przez jaki okres czasu zamierzamy ją spłacać. Ponieważ może się okazać, że wystarczy nam zaledwie kilka tysięcy złotych. Natomiast inne osoby po przyjechaniu z wakacji, zamierzają zająć się naprawdę poważnymi, jak i również długofalowymi planami. W takich okolicznościach należy spodziewać się wniosków kredytowych sięgających nawet ponad 100 tys. złotych.

tiktok follower kaufen günstig

13.03.2022

Wenn Sie Follower auf TikTok kaufen möchten, gehen Sie einfach auf unsere Seite tiktok follower kaufen kostenlos und folgen sie die anleitung.