Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Majówka z kredytem gotówkowym

Dodano: 2017-08-01 07:08 post img

Majówka jest to czas, kiedy bardzo chętnie wybieramy się na pierwszy, cieplejszy urlop. Nie musi on być zbyt długi, ale na pewno stanowi doskonały przedsmak przed wakacyjnym wypoczynkiem. Jeżeli jednak weekend zbliża się coraz bardziej, a Ty nadal nie otrzymałeś przelewu od swojego szefa lub kontrahenta w przypadku prowadzenia własnej działalności, pamiętaj, że do wyboru masz także inne rozwiązania. W tej sytuacji warto wspomnieć właśnie to, że w każdej chwili możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy. Może nawet na początku wydawać Ci się to bardzo dziwne. Po co zadłużać się na kilka dni. Warto jednak też przemyśleć, czy jednak w tym czasie nie planujesz jeszcze innych wydatków, które można byłoby podpiąć pod jedno zobowiązanie.

Nie wiesz, który kredyt gotówkowy okazałby się dla Ciebie najlepszy? Nie martw się, pod żadnym pozorem nie musisz teraz przeglądać każdej oferty z osobna. Ponieważ tak naprawdę wystarczy, żeby przyjrzeć się aktualnym rankingom kredytowym.

Nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się dodatkowy zastrzyk pieniędzy

Oczywiście maj to również okres, kiedy nie tylko chcemy wyjechać, żeby odpocząć. W tym czasie podejmujemy jeszcze inne decyzje, również związane z dość wysokimi wydatkami. Do nich zalicza się między inny remont mieszkania lub nawet generalna naprawa swojego samochodu. Nie mówiąc już o tym, że życie niesie nam jeszcze wiele innych niespodzianek, niekoniecznie tych z których bylibyśmy w pełni zadowoleni.

Gdy zostaniemy poniekąd postawieni przed faktem dokonanym, powinniśmy koniecznie zdecydować się na kredyt gotówkowy, który zagwarantuje nam bardzo szybki dostęp do gotówki. Coraz więcej banków na szczęście pozwala zaciągnięcie kredytu, jednocześnie przesyłając pieniądze na konto w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego od momentu zaakceptowania wniosku.

Wtedy takie niespodziewane wydatki pod żadnym pozorem nie będą nam już straszne. Na pewno wiele banków proponuje również ciekawe promocje, z których z powodzeniem możemy skorzystać. Oczywiście po wcześniejszym zapoznaniu się ze szczegółami oferty.

Oprocentowanie to nie wszystko

Przeglądając kolejne oferty lub sugerując się zestawieniem dostępnym w rankingu kredytów gotówkowych, możemy zwracać uwagę na najniższe oprocentowanie. Tak naprawdę powinniśmy poszukiwać jak najniższej kwoty raty, dla tej samej wartości kredytu, jak i również identycznego okresu spłaty. Wtedy zorientujemy się, że do kredytu doliczane są także inne koszty. Do nich zaliczają się między innymi prowizje, opłaty przygotowawcze, czy też ubezpieczenia.

Czasami jednak oferta promocyjna jest wtedy, kiedy spełnimy określone warunki. Do nich zalicza się między innymi założenie konta osobistego. Tylko zanim tego dokonamy, lepiej przekalkulujmy, czy na pewno prowadzenie drugiego konta bankowego, na pewno będzie dla nas opłacalne. Ponieważ koszty dodatkowego rachunku osobistego mogą wynosić nawet kilkanaście złotych miesięcznie.

Najlepszy kredyt gotówkowy w obecnym czasie

Poszukując najkorzystniejszego dla siebie kredytu gotówkowego, w obecnym czasie możemy natrafić na Wypożyczkę. Jest to produkt bankowy proponowany przez Eurobank. Jego zaletą na pewno są bardzo niskie raty. Jednak z drugiej strony trzeba się mimo wszystko nastawić, że można pożyczyć tylko maksymalnie 20 tysięcy złotych. Jeżeli nie mamy za dużych wymagań, to ten kredyt gotówkowy będzie dla nas idealny. Ale gdy nasze oczekiwania wzrosną o potrzebę pożyczenia zdecydowanie większej gotówki, to wtedy warto rozejrzeć się za ofertą z innego banku.