Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Masz finansowe problemy? Znajdź najlepszy kredyt!

Dodano: 2017-08-01 07:08 post img

Mówi się, że najlepszym zabezpieczeniem przed problemami finansowymi, są odpowiednie oszczędności. Jednak czasami tych wydatków jest tak dużo, że nawet kwota odłożona na czarną godzinę dawno już przestała wystarczać. Dlatego warto odpowiedzieć sobie między innymi na takie pytanie, czy na pewno jesteśmy w stanie poradzić sobie bez pożyczania pieniędzy. Ponieważ może się okazać, że odwlekanie rozmaitych płatności, czy też pozostałych zobowiązań, może nieść ze sobą dużo poważniejsze konsekwencje.

Na pewno warto zastanowić się nad tym, by wziąć po prostu kredyt gotówkowy. Jest to świetne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, a przy okazji nie do końca chcą się tłumaczyć na co zamierzają przeznaczyć te pieniądze. Korzystając z kredytu gotówkowego, we wniosku nie podajemy przyczyny, dla których faktycznie pożyczamy pieniądze. Takie produkty finansowe na szczęście zaczynają wyróżniać się przede wszystkim tym, że nie trzeba za bardzo się wysilać, by dostać taki kredyt. Ponieważ większość formalności można obecnie z powodzeniem załatwić za pośrednictwem Internetu. Co ciekawe, również coraz więcej banków oferuje kredyty gotówkowe, które nie wymagają zaświadczeń o dochodach. Są to oferty kierowane głównie do osób, które mają już konta bankowe w konkretnych placówkach. Wtedy faktycznie wystarczy dosłownie wykazanie, że przez kilka ostatnich miesięcy, na konto bankowe wpływały regularnie dochody.

Kredyty gotówkowe dla niecierpliwych

Zastanawiasz się jak szybko otrzymasz pieniądze z banku? Naprawdę spieszy Ci się i nie zamierzasz czekać więcej, niż kilka dni? Tak naprawdę wszystko będzie zależeć od tego, czy spełnisz kilka podstawowych warunków, czy też nie. Wtedy możesz spodziewać się wypłaty pieniędzy, nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Na pewno pierwszym takim warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest sprawdzenie, która oferta zaświadcza szybką wypłatę gotówki. Najczęściej możemy takie informacje znaleźć na stronach internetowych poszczególnych banków. Ponadto warto skupić się w pierwszej kolejności na sprawdzeniu oferty swojego banku. Ponieważ takie osoby mogą liczyć na wypłatę pieniędzy nawet w ciągu kilkunastu minut po zaakceptowaniu wniosku.

Wszystko na pewno zależy od tego, w jakim tempie będzie przebiegała weryfikacja. W dzisiejszych czasach, nie musisz wcale wybierać się do żadnego banku, żeby móc uzyskać wniosek, który następnie wypełniasz. Wszystkie formalności tego typu możesz z powodzeniem załatwić za pośrednictwem Internetu. Pamiętaj o podaniu prawdziwych oraz rzetelnych danych. W innym przypadku możesz spotkać się z błędną weryfikacją. Co oczywiście przyczyni się do przyczyni się do przedłużenia procesu weryfikacyjnego, a przecież właśnie tego chcemy uniknąć. Pamiętajmy również o tym, by podać we wniosku swój PESEL, jak i również numer telefonu. Wtedy będziesz mógł przejść do kolejnego etapu, jakim jest rozmowa z konsultantem.

Podpisz umowę z pełną świadomością

Niestety przeglądając oferty i dokonując wyboru, polegamy wyłącznie na informacjach, które zostały zawarte w ulotkach bądź treściach o charakterze promocyjnym. Niestety tam największą uwagę skupiamy głównie na tym, czy oprocentowanie jest niskie, a także czy możemy pożyczyć pieniądze bez wielu zbędnych formalności. Tak naprawdę skupiając się na takich czynnikach, nie jesteśmy w stanie zapoznać się z prawdziwymi kosztami pożyczki.

Dlatego też, zanim podpiszemy ostatecznie umowę, powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy na pewno wiemy ile wynosi obecne RRSO w tym banku. Ponieważ może się okazać, że jest ono zdecydowanie wyższe, niż sądziliśmy.

RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa, ma za zadanie przedstawić nam wszystkie koszty, jakie poniesiemy z tytułu zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Dlatego warto wykazać się szczególną ostrożnością, zwłaszcza względem ofert, które wydają się być na pierwszy rzut oka wyjątkowo atrakcyjne. Później niestety okazuje się, że niskie oprocentowanie kryje za sobą wiele dodatkowych kosztów, które znacznie przedrażają cały kredyt.

Ranking kredytowy najlepszą podpowiedzią

Jeżeli naprawdę spieszy Ci się z wyszukaniem idealnego kredytu gotówkowego dla siebie, to w tym celu warto skorzystać z rankingów kredytowych. Okazuje się bowiem, że w rzetelnych zestawieniach pojawiają się kluczowe informacje na temat tego, ile faktycznie zapłacimy za konkretne kredyty gotówkowe. Obecnie wśród rankingów, na pierwszym miejscu znajduje się oferta kredytu gotówkowego w Eurobanku. Tutaj mamy do czynienia z produktem finansowym, w którym nie jest naliczane żadne oprocentowanie, ale Klienci muszą ponieść koszt z tytułu prowizji w wysokości 10% od wartości pożyczanej kwoty.
Oczywiście każdy Klient może przeszukać taką ofertę, która pod względem określonych warunków, rzeczywiście będzie dla niego najkorzystniejsza.