Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Masz niespodziewane wydatki? Zaciągnij kredyt gotówkowy

Dodano: 2017-08-01 07:08 post img

Zostałeś postawiony przed bardzo dyskomfortową sytuacją, która wymaga od Ciebie natychmiastowej reakcji? Mowa jest o problemach finansowych, czy też niespodziewanych wydatkach, które niestety pojawiają się w najmniej odpowiednich momentach. Jednak nie musisz za bardzo się nimi przejmować. Ponieważ wystarczy w tym celu zaciągnąć korzystny dla siebie kredyt gotówkowy, by szybko uporać się z deficytem pojawiającym się w domowym budżecie. Jest to w tej chwili najkorzystniejszy produkt finansowy, który pozwoli Ci na zdobycie pieniędzy na dowolnie wybrany przez siebie cel.

Tym bardziej, że obecnie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego, są niezwykle niskie. Dlatego zadłużając się w banku, wcale nie musisz się obawiać dodatkowych problemów finansowych. Tym bardziej, że w aktualnym rankingu kredytów gotówkowych z powodzeniem znajdziesz produkty, które w danym czasie cieszą się najkorzystniejszymi warunkami.

Sezony na kredyty

Istnieją pewne sezony w ciągu roku, kiedy zainteresowanie kredytami gotówkowymi jest szczególnie wysokie. Mowa jest przede wszystkim o wakacjach, kiedy to zamierzamy w końcu wyjechać na upragniony urlop. Jednak również możemy sobie zaplanować na przykład jubileuszową wycieczkę z okazji rocznicy ślubu, czy też okrągłych urodzin.

Do takich okazji, kiedy zainteresowanie kredytami gotówkowymi rośnie jeszcze bardziej, zalicza się również okres przedświąteczny. Ponieważ w tym czasie nasz budżet jest naprawdę wyjątkowo mocno naruszony. Chcemy wszystkim najbliższym podarować jak najlepsze prezenty. Jednak nie powinniśmy pod żadnym pozorem zapominać o tym, że często mierzymy ponad miarę. Wtedy, jeżeli wydamy wszystkie nasze oszczędności, a będziemy musieli jeszcze zmierzyć się z innymi niespodziewanymi wydatkami, wtedy to właśnie kredyt gotówkowy okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Aktualny ranking kredytowy

Interesuje Cię to, w jaki sposób przedstawia się aktualny ranking kredytów gotówkowych? Jeżeli nie musisz pożyczać zbyt dużych kwot, bo tylko do 20 tys. maksymalnie, to warto zainteresować się produktem finansowym o nazwie Wypożyczka. Jest to kredyt gotówkowy proponowany przez Eurobank. Wyróżnia się on tym, że wcale nie jest naliczane oprocentowanie. Natomiast prowizja utrzymuje się na poziomie 10% od wartości pożyczanej kwoty. To jednak daje tej pożyczce pierwsze miejsce w rankingu.

Jednak osoby, które chcą pożyczyć znacznie wyższe kwoty, powinny się tak naprawdę nastawić na inny bank. Doskonałą ofertę przygotował Alior Bank, prezentujący Pożyczkę 5% z gwarancją. Wtedy faktycznie możemy wnioskować o kwotę w wysokości nawet 200 tys. złotych. To jest dla wielu osób bardzo korzystna propozycja. Nie zapominając o tym, iż faktycznie maksymalny okres spłaty wynosi nawet 10 lat.

W tym przypadku mamy do czynienia jednak już z oprocentowaniem na poziomie 5% w skali roku, jak i również opłatą przygotowawczą utrzymującą się na poziomie 5% od wartości pożyczanej kwoty. Nie powinniśmy zapominać także o tym, że jeżeli wnioskujemy o kwotę w wysokości do 4 tys. złotych, nie musimy do wniosku dokładać żadnego zaświadczenia o dochodach.

Zatem każdy na pewno może patrzeć nie tylko na to, by dany kredyt był jak najtańszy, ale również na pozostałe warunki, które sprawią, iż dany produkt bankowy według niego będzie po prostu idealny.