Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Nowy Rok – nowe postanowienia, nowe wydatki

Dodano: 2017-08-01 06:08 post img

Masowe rzucanie różnych postanowień na swoich blogach, na serwisach społecznościowych a także po prostu w towarzystwie, chyba nie jest niczym zaskakującym. Szczególnie, jeżeli mamy do czynienia z nadejściem Nowego Roku. Co w takim razie trzeba zrobić, żeby nowe postanowienie znowu nie okazało się być słomianym zapałem? W pierwszej kolejności powinniśmy przede wszystkim skupić się na tym, co takiego chcemy zrobić, osiągnąć lub jakie dokładnie marzenie chcemy spełnić. Warto zastanowić się również nad tym, w jaki sposób możemy to osiągnąć, a także jakie środki finansowe będą nam do tego potrzebne.

Czasami właśnie nam się wydaje, że nie mając wystarczających środków finansowych, nasze postanowienie z każdym dniem staje się coraz słabsze, aż w końcu się całkowicie rozmywa. W takich okolicznościach znowu mamy wyrzuty sumienia, że nie dotrzymaliśmy słowa. Zdecydowanie lepiej jest korzystać z motywacji, jaka się w nas obudziła, niż czekać z realizacją naszego planu na bardziej korzystny okres czasu.

Jeżeli potrzebujesz do tego celu większej gotówki, a niestety nie masz ku temu żadnych oszczędności, to warto zastanowić się nad wzięciem kredytu gotówkowego. Okazuje się, że zdecydowanie lepiej nam wychodzi spłacanie zobowiązań, niż odkładanie kolejnych oszczędności. Oczywiście należy zwracać szczególna uwagę na wysokość rat, ponieważ nie opłaca się brać kredytu, który będzie zbyt drogi.

Żeby wybrać taki kredyt, warto na pewno w tym celu posłużyć się rankingiem kredytów gotówkowych. Przykładowo, jeżeli interesować będzie nas kredyt gotówkowy na kwotę 15 tysięcy złotych, z możliwością płatności przez 48 miesięcy, to na pierwszym miejscu pojawia się oferta przedstawiana przez Eurobank. W tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwą promocją opierającą się na zerowym oprocentowaniu. Ponadto prowizja wynosi aż 10%, ale nie jest ona już tak bardzo odczuwalna. W związku z tym, należy spodziewać się raty w wysokości 343,75 złotych.

Na drugim miejscu znajduje się BGŻ BNP Paribas, który wyróżnia się już oprocentowaniem naliczanym w wysokości 5,49% w skali roku. Za to jednak mamy do czynienia z dużo niższą prowizją, która wynosi zaledwie 2,90% od wartości udzielanego kredytu gotówkowego. W takiej sytuacji miesięczna rata, będzie utrzymywać się na poziomie 358,89 złotych.

Przewidywania na najbliższy czas

Nie sposób jest przewidzieć, czy czasem stopy procentowe dalej utrzymają się na takim samym poziomie. Ponieważ w tej chwili rzeczywiście można mówić o jak najbardziej korzystnym oprocentowaniu, z którym od dawna nie mieliśmy już do czynienia. Dlatego tym bardziej, warto jest sięgać po kredyty gotówkowe, które będą dla nas przepustką do spełnienia swoich oczekiwań i planów. Ponieważ później może dojść do podwyżek, przez co będzie zdecydowanie trudniej z postanowieniem wzięcia pożyczki z banku.