Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Czy opłaca się wybrać najtańszą pożyczkę z rankingu?

Dodano: 2017-08-24 06:08 post img

Marzysz o wyjątkowym urlopie spędzonym w miejscu, w którym nigdy jeszcze nie byłeś? Może chcesz spędzić niezapomniane Święta Bożego Narodzenia w połączeniu z Sylwestrem, które jednocześnie przysporzą się do fantastycznego wyjazdu? Na to wszystko jednak potrzeba pieniędzy. I jak się okazuje nieco większych, niż myślałeś na samym początku. Czy to jest jednak powód do tego, żeby się zniechęcać? Na pewno nie. Warto pomyśleć o poszukiwaniu innych źródeł gotówki. Ciekawym pomysłem będzie zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jego przewagą jest przede wszystkim to, iż można go zaciągnąć dosłownie na dowolny cel. Jednocześnie pod realizację naszych marzeń, możemy podpiąć także realizację innych celów wiążących się ze sporymi wydatkami.

Zwracaj uwagę na niskie koszty

Poszukując idealnej oferty, na pewno dobrze jest zwracać uwagę na to, czy konkretny kredyt jest całkiem tani, czy niestety na nim bardzo dużo przepłacimy. W tym celu na pewno opłaca się zwracać uwagę nie tylko na oprocentowanie, ale również na wszelkie pozostałe koszty. Wskaźnikiem kryjącym w sobie wszelkie opłaty, jest RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa. Do wszystkich dodatkowych kosztów zalicza się między innymi prowizję, opłatę przygotowawczą, czy też ubezpieczenie.

Nie powinniśmy zapominać także o wszystkich kosztach tak zwanych okołokredytowych. Ponieważ nie zawierają się one w RRSO. Wtedy jednak musimy liczyć się z tym, że nie są one tak oficjalne. Przykładem takich kosztów, jest chociażby utrzymanie konta osobistego, które trzeba założyć, by skorzystać z promocyjnego oprocentowania. Na pewno warto sobie to dokładnie przekalkulować, czy taka opcja jest nadal opłacalna.

Pozostałe warunki

Najniższy koszt kredytu gotówkowego, to jeszcze nie wszystko, na co powinniśmy zwracać naszą uwagę. Na pewno ważnym aspektem są wszelkiego rodzaju warunki oraz dogodności, z jakich mogą korzystać kredytobiorcy. Na przykład dla wielu osób istotne jest niezwykle to, ile maksymalnie można pożyczyć, jak i również przez jaki maksymalnie długi okres czasu możemy spłacać swoje zobowiązanie.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę również na to, czy dany bank proponuje nam wakacje kredytowe, a także czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez ponoszenia z tego powodu żadnych opłat. Każdy kredytobiorca na pewno będzie miał swoje indywidualne oczekiwania. Dopóki ich nie określisz, wybór idealnego produktu bankowego, na pewno będzie dla Ciebie bardzo trudny.

Kredyty gotówkowe dla niecierpliwych

Zależy Ci na błyskawicznej wypłacie gotówki na Twoje konto bankowe? Nie jest to rzecz, która nie jest niemożliwa do zrealizowania. Ponieważ coraz więcej banków proponuje minimum formalności, a także bardzo szybką decyzję kredytową. Składając wniosek za pośrednictwem Internetu, możemy spodziewać się, iż odpowiedź o przyznaniu kredytu przyjdzie nawet w ciągu kilkunastu minut. Natomiast na pieniądze zwykle czekamy maksymalnie jeden dzień roboczy. Także jeżeli spieszy Ci się z wydatkami, to pod żadnym pozorem nie musisz poszukiwać wsparcia finansowego w firmach pozabankowych.