Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Pieniądze na Święta Bożego Narodzenia

Dodano: 2017-08-01 06:08 post img

Zazwyczaj w okresie przedświątecznym, dzieje się tak, że mamy do czynienia ze zdecydowanie większą ilością wydatków, niż zwykle. Rzeczywiście dzieje się tak, ponieważ wszystkim swoim bliskim chcemy sprawić jak najwięcej radości. W związku z tym nadużywamy dość mocno nasz domowy budżet. Niestety okazuje się, że im dłuższa jest nasza lista prezentów, tym jeszcze bardziej brakuje nam pieniędzy. W końcu lista zakupów nie kończy się wyłącznie na prezentach, ale i również obejmuje ona produkty, które znajdą się na wigilijnym stole. Nie mówiąc już o tym, że grudzień pod względem wydatków, także może być miesiącem pełnym niespodzianek. Co to dokładnie oznacza? Czu już wymieniłeś opony na zimowe? Może okaże się, że potrzebny jest szybki remont w domu? Skąd wziąć na to wszystko pieniądze, skoro trudno jest zaplanować przedświąteczne wydatki. Zamiast jednak stresować się tym, czy kolejnego dnia, nie wyskoczą ponowne niespodziewane wydatki, zdecydowanie lepiej jest wziąć kredyt gotówkowy, który rozwiąże nam praktycznie wszystkie problemu.

Kredyty gotówkowe oczywiście w tej chwili są jak najkorzystniejsze, ponieważ ich stopa procentowa nie przekracza 10% w skali roku. Dlatego tym bardziej trzeba korzystać z takiej okazji, ponieważ nie wiadomo, jeszcze jak długo będziemy mogli cieszyć się takimi warunkami przed kolejną podwyżką stóp procentowych.

Pieniądze od ręki

Do głównych zalet kredytów gotówkowych, w dzisiejszej bankowości internetowej, zalicza się przede wszystkim to, że nie musisz wypełniać aż tak dużej ilości różnych formalności, by móc korzystać z tego produktu finansowego. Zatem w pierwszej kolejności możemy wspomnieć o tym, iż większość kredytów gotówkowych dostępna jest przez Internet. Wystarczy w tym celu wypełnić bardzo prosty wniosek. W ten sposób określasz dokładnie swoje oczekiwania. Czy chcesz pożyczyć dosłownie tylko kilka tysięcy złotych, czy może jednak kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ponadto określasz także, w jakim dokładnie czasie jesteś gotowy spłacić takie zobowiązanie.

Konsultant przeprowadzi z Tobą rozmowę weryfikacyjną. Potrzeba jeszcze ocenić Twoją zdolność kredytową, jak i również historię, czy czasem nie zaliczasz się do grona Klientów, którzy nie radzą sobie ze spłatą wcześniejszych zobowiązań. Następnie podejmujesz decyzję o tym, czy faktycznie wzięcie kredytu jest dla Ciebie najlepszą opcją, czy jednak chcesz się z niej ostatecznie wycofać.
Na pewno przed ostateczną decyzją, warto zapoznać się dokładnie z regulaminem. Ponieważ dopiero wtedy będziemy mieli pewność, że do naszego zadłużenia na pewno nie zostaną doliczane żadne dodatkowe koszty. Jest to istotne szczególnie w przypadku, jeżeli niektóre banki w w określonym czasie naliczają oprocentowanie stałe, a po dłuższym terminie przystępują do naliczania oprocentowania zmiennego. Wtedy należy liczyć się nawet z tym, że koszty kredytu mogą wzrosnąć.

Wybór najkorzystniejszej oferty

Zastanawiasz się, jak zdecydować się na kredyt gotówkowy, który na pewno będzie dla Ciebie jak najbardziej opłacalny? Nie jest to takie trudne zadanie, jakby się wydawało na samym początku. Mianowicie, powinniśmy w pierwszej kolejności mieć na uwadze, iż pomocnym narzędziem okaże się ranking kredytów gotówkowych.

W ten sposób sprawdzisz faktyczny koszt kredytu gotówkowego, a nie tylko poszczególne koszty, które najczęściej są reklamowane. W takim razie powinniśmy najbardziej zainteresować się roczną rzeczywistą stopą procentową. Ponieważ nawet podane oprocentowanie roczne, nie wskaże nam rzeczywistych kosztów tego kredytu, a jedynie tylko pojedynczą opłatę.

W końcu tutaj mamy do czynienia również z prowizją, opłatą przygotowawczą, a także ubezpieczeniem. Chociaż niektóre banki, coraz częściej decydują się na wycofanie z obowiązkowego ubezpieczenia. Ponadto rzadko, która placówka jeszcze decyduje się na potrącenie dodatkowych kosztów w postaci opłaty przygotowawczej.

Jeżeli zastanawiasz się właśnie nad tym, jaki bank obecnie posiada najkorzystniejszą ofertę, to najlepiej jest zwrócić uwagę oczywiście na Eurobank. Tutaj w pierwszej kolejności zwrócimy uwagę na prowizję, która wynosi aż 10%. Jednak jak się okazuje, nie przesądza ona o tym, że koszt kredytu będzie jeden z najwyższych. Wręcz odwrotnie, jest to w danej chwili najtańszy kredyt gotówkowy w całym zestawieniu. Jednak powinniśmy również brać pod uwagę to, że kredyt gotówkowy nie zawiera w sobie żadnego oprocentowania.

Wszystko oczywiście będzie zależeć od tego, na jaką kwotę dokładnie się zdecydujemy, a także w jakim okresie czasu, będziemy chcieli spłacać zobowiązanie. Pamiętajmy zatem o tym, by w danym rankingu ustawiać dla wszystkich proponowanych produktów bankowych, te same parametry, by wyszukiwanie najlepszej oferty, faktycznie przebiegło sprawiedliwie.