Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Poradnik dla zainteresowanych kredytami

Szybka pożyczka

w jeden dzień – czy to jest możliwe?

Na pewno kredyty gotówkowe wyróżniają się wobec innych produktów bankowych tym, że są one dostępne po spełnieniu bardzo małej ilości formalności. Jeżeli zatem Twoja sytuacja finansowa znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, żeby właśnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Oczywiście należy sobie to dokładnie przemyśleć, ponieważ każdy kredyt ma duże znaczenie na Twój budżet, i to zwykle przez dość długi okres czasu. Jeżeli jeszcze wahasz się przed podjęciem ostatecznej decyzji, to najwyższa pora, żeby poradzić się specjalistów od finansów bądź skorzystać z aktualnych rankingów kredytów gotówkowych. Wtedy szybko przekonasz się, jaki kredyt gotówkowy faktycznie jest obecnie dla Ciebie najkorzystniejszy, a który tak naprawdę powinien być omijany szerokim łukiem.

Największą zaletą wielu kredytów gotówkowych dostępnych w bankach, jest to, iż można oczekiwać przelewu pieniędzy nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu zaakceptowania wniosku. Zatem jeżeli ktoś złoży swój wniosek przez Internet i dodatkowo spełnia wszystkie warunki, to banki coraz częściej zobowiązują się do wypłaty pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia roboczego. W takim razie wcale nie musisz poszukiwać szybkiej gotówki w firmach pożyczkowych, ponieważ najzwyczajniej w świecie banki, są pod tym względem już konkurencyjne.

Szybka decyzja w Eurobanku

Na bardzo szybką decyzję możesz liczyć między innymi w Eurobanku. Obecnie jest proponowana Wypożyczka, która obejmuje kredyt gotówkowy o kwocie maksymalnej wynoszącej 20 tys. złotych. Jednocześnie wyróżnia się ona przede wszystkim tym, że nie posiada naliczanego oprocentowania. Na pewno jest to bardzo zaskakujące zjawisko. Za to jedyną opłatą w przypadku tej oferty jest prowizja, w wysokości 10% od wartości pożyczanej kwoty.

Rozliczenie roczne, a kredyt gotówkowy

Jednym z popularnych kredytów gotówkowych, jest kredyt udzielany na PIT. Dzięki takim dokumentom istnieje możliwość w bardzo szybki sposób wnioskować o pożyczkę finansową, bez konieczności dostarczania zaświadczeń o dochodach. W ten sposób skracasz czas rozpatrywania wniosku do minimum. To oznacza dużo szybszy przelew potrzebnych Ci pieniędzy.

Oczywiście nie każdy bank bierze pod uwagę rozliczenia podatkowe. Ponieważ decydują się na przykład na uwzględnienie wyciągu z konta bankowego. Chociaż w wielu przypadkach raczej mowa jest mowa o kredytach gotówkowych na zdecydowanie mniejsze kwoty.

Mało pożyczasz? Sprawdź aktualne promocje

Czasami dzieje się tak, że jeżeli jesteśmy zainteresowani naprawdę niewielkimi kwotami, wtedy możemy liczyć na jeszcze korzystniejsze warunki. Ponieważ bank tak naprawdę niewiele ryzykuje, jak w przypadku udzielanych kredytów w wysokości nawet 200 tys. złotych.
Takim przykładem jest obecnie pożyczka 5% z gwarancją, proponowana przez Alior Bank. Ponieważ wtedy nie musimy przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, jeżeli jesteśmy zainteresowani kredytem na kwotę nie większą, niż 4 tysiące złotych.

Brak konkretnej decyzji, nie jest żadnym problemem

Nie możesz się zdecydować na konkretną pożyczkę lub kredyt gotówkowy? To nie jest żaden problem. Ponieważ tak naprawdę wystarczy skorzystać z jednej z wielu promocyjnych ofert. Oczywiście nie każda promocja będzie dla Ciebie wyjątkowo korzystna. Ale możesz to z powodzeniem zweryfikować. Wystarczy tak naprawdę sprawdzić dany produkt w rankingu kredytów gotówkowych. Wtedy dowiesz się, czy całkowity koszt zobowiązania rzeczywiście wyjdzie Ci stosunkowo tanio, czy jednak lepiej jest jeszcze skupić się na poszukiwaniu bardziej atrakcyjnej oferty. W końcu po co przepłacać?

Jak oszczędzić kilkaset złotych

na pożyczce gotówkowej?

Dla niektórych osób jest jasne, że korzystając z kredytu gotówkowego, na pewno będzie się ponosiło bardzo wysokie koszty. Okazuje się jednak, że nie jest to żadna reguła i można, korzystając z pewnych sposobów, bardzo mocno zaoszczędzić, na kosztach związanych z kredytem gotówkowym. Na pewno na pierwszym miejscu zwracasz uwagę na to, by oprocentowanie rzeczywiście okazało się jak najniższe. Czy to na pewno będzie dobry wybór? Niestety nie do końca, ponieważ w pierwszej kolejności i tak powinno się zwracać uwagę na RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Procentową. Ponieważ wiele ofert promocyjnych, po dokładnej weryfikacji są nieco droższe od tych, które są na przykład proponowane stałym Klientom.

Najlepszym narzędziem, które pomoże Ci dotrzeć do najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, jest ranking kredytów. Ponieważ właśnie tam znajduje się zestawienie aktualnie najbardziej opłacalnych produktów bankowych.

Zwracaj uwagę na wszystkie koszty

Interesuje Cię kredyt gotówkowy, na którym na pewno nie przepłacisz? To doskonała okazja do tego, żeby rzeczywiście skupić się na Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Dzięki temu wskaźnikowi, jesteś w stanie ocenić koszt wszystkich dodatkowych opłat, poza znanym wszystkim oprocentowaniem nominalnym. W końcu powinniśmy brać również pod uwagę prowizję, opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie, a nawet koszty okołokredytowe. Tutaj wymienia się na przykład koszt utrzymania konta osobistego, które trzeba założyć, by zyskać korzystne warunki.

Niestety wielu kredytobiorców, nie ma zbyt dużego rozeznania w tym, na jakie faktycznie warunki się decyduje. Nic dziwnego, wyszukanie takich informacji na stronie banku, wcale nie jest takie proste. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednak zrobić to za pośrednictwem rankingów kredytów gotówkowych, dzięki którym to właśnie jesteśmy w stanie sobie spokojnie oszacować wysokość miesięcznej raty.

Twoja sytuacja finansowa powinna być klarowna

Jeżeli już wiesz, że nie obejdziesz się bez poważnej pożyczki gotówkowej? Jednak obawiasz się, czy rzeczywiście będziesz mógł liczyć na to, by zyskać odpowiednią zdolność kredytową? Nie składaj wniosku, dopóki nie przyjrzysz się dokładnie swojej sytuacji finansowej. Na pewno takie zadanie nie zalicza się do najprostszych, ale są warte zachodu. W pierwszej kolejności sprawdź, czy karta kredytowa, z której korzystasz nie ma zbyt wysokiego limitu kredytowego. Ponieważ może on się przyczynić do obniżenia zdolności kredytowej. Ponadto nie powinieneś także zapominać o sprawdzeniu, czy wszystkie swoje dotychczasowe zobowiązania, na pewno spłacasz w terminie. W końcu każde opóźnienie może przyczynić się do tego, że nie tylko Twoja zdolność kredytowa będzie pozostawiała bardzo wiele do życzenia, ale również pojawi się spory problem z zachowaniem pozytywnej historii kredytowej.

Dodatkowo skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych. To właśnie dzięki nim nie tylko sprawdzisz, która oferta jest w tej chwili najkorzystniejsza, ale również czy wyliczona rata nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem podczas comiesięcznych wydatków. Dobrze jest się skupić nie tylko na oprocentowaniu, ale również na prowizji, czy też opłaty przygotowawczej, jaką trzeba ponieść w związku z zaciągnięciem kredytu.

Promocyjne oferty

Poszukując korzystne oferty możemy skupić się między innymi na tym, by w rankingu kredytowym, w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na oferty jak najbardziej promocyjne. Takim kredytem gotówkowym, który w danej chwili faktycznie opłaca się wziąć, jest produkt proponowany przez Eurobank. Dzięki temu nie musimy w ogóle płacić za oprocentowanie. Jednak z drugiej strony jesteśmy zobowiązani do płacenia opłaty przygotowawczej. Wynosi ona 10% od wartości pożyczanej kwoty. Należy jeszcze mieć na uwadze, że jest ona uzależniona od wartości zaciąganej pożyczki gotówkowej.

W takim razie nie przekroczy wysokości 2 tys. złotych, ponieważ maksymalny kredyt gotówkowy w Eurobanku aktualnie wynosi 20 tys. złotych. Oczywiście dla niektórych osób, ta kwota może wydawać się zbyt mała. Wtedy nie ma najmniejszych przeszkód ku temu, by poszukać nieco bardziej elastycznego produktu finansowego.

Gdzie zyskasz

najkorzystniejsze oprocentowanie?

Zastanawiasz się już nad wzięciem pożyczki finansowej, ale do końca nie jesteś przekonany, czy na pewno poradzisz sobie z jej spłatą? Warto na pewno zastanowić się, czy nie lepiej jednak skupić się na kredycie gotówkowym, który na szczęście jest dużo tańszy od chwilówki, jaką można uzyskać z parabanku. Banki aktualnie mogą przyciągnąć klientów bardzo niskim oprocentowaniem nominalnym. Chociaż na pewno trzeba uważać na dużo wyższe pozostałe opłaty. Do nich zalicza się między innymi prowizja, opłata przygotowawcza, czy też ubezpieczenie. Jednak wszystkie koszty z powodzeniem znajdziemy w rzeczywistej rocznej stopie procentowej.

Jeśli skupisz się na wyszukaniu korzystnego dla siebie zadłużenia, to na pewno prędzej czy później będziesz mieć przed sobą oferty bardziej i mniej korzystne. Warto w takich okolicznościach zawsze zwracać uwagę na RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Na pewno, gdy będziemy mieli wybór między kredytami, droższymi i tańszymi od siebie nawet o kilkaset złotych w skali roku, to raczej wybierzemy te tanie.

Ranking kredytów gotówkowych – źródło cennych informacji

W rankingach kredytów gotówkowych znajdziesz na pewno wiele ciekawych informacji na temat tego, czy koszty kredytu na pewno okażą się wyjątkowo niskie, czyli takie, jakich dokładnie się spodziewasz. Ale również, w krótkich opisach znajdziesz cenne dane dotyczące między innymi tego, czy na przykład do skorzystania z atrakcyjnej oferty, będą potrzebne określone warunki. Do nich zalicza się między innymi przecież założenie konta osobistego lub też wykupienie dodatkowego ubezpieczenia.

Na naszej stronie z powodzeniem znajdziesz tego typu ranking kredytów gotówkowych. To nie ulega żadnym wątpliwościom, że korzystanie z rankingu kredytów jest jak najbardziej bezpłatne. A jeszcze przy okazji oczywiście skracasz czas poszukiwań najlepszego dla siebie kredytu, a także tego, by nie dojeżdżać do poszczególnych oddziałów bankowych osobno. Ponieważ wszystkie informacje znajdują się w zasięgu ręki.

Najlepsze oferty w ostatnim czasie

Nie zapomnij o tym, że za każdym razem, jeżeli korzystasz z rankingu kredytów gotówkowych, sprawdź, czy na pewno posiada on zaktualizowane dane. Ponieważ takie narzędzie już nie okaże Ci się pomocne, jeżeli zawiera w sobie promocyjne kredyty, które już od bardzo dawna nie są dostępne. Obecnie w pierwszej trójce najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, znajdują się:

Wypożyczka – Eurobank

Jest to w tej chwili najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ pociąga za sobą możliwość zaciągnięcia kredytu bez żadnego oprocentowania. Jedyną opłatą w tym przypadku jest prowizja w wysokości 10% od wartości całego zobowiązania. Nie wszyscy jednak będą zadowoleni z Wypożyczki. Wszystko dlatego, ponieważ bank proponuje kredyt o maksymalnej wysokości wynoszącej 20 tys. złotych, a także maksymalnym okresie spłaty wynoszącej 60 miesięcy. Niestety, ale nie dla wszystkich jest to wystarczające.

Kredyt gotówkowy – BGŻ BNP Paribas

Jeżeli ktoś poszukuje kredyty, dzięki któremu pożyczy znacznie wyższą kwotę, to może spodziewać się przede wszystkim tego, że w BGŻ BNP Paribas, znajdzie dla siebie ofertę szytą na miarę. Przede wszystkim jest tutaj oprocentowanie w skali 5,49%, ale także bardzo niska prowizja, która wynosi zaledwie 2,90% od wartości pożyczanej kwoty. Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 tys. złotych, natomiast najdłuższy okres spłaty może być wykalkulowany na 84 miesiące. Jednym z największych atutów na pewno jest to, że Klienci, który chcą się uporać zdecydowanie szybciej ze spłatą swojego zobowiązania, mogą zrobić to z powodzeniem, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tego tytułu.

Pożyczka 5% z gwarancją – Alior Bank

Allior Bank, również proponuje kredyt gotówkowy, przy którym wcale nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty, jeżeli decydujemy się na wcześniejszą spłatę kredytu. Zanim jednak ktoś podejmie decyzję o tym, czy wcześniejsza spłata zobowiązania jest możliwa, czy też nie, powinien koniecznie sprawdzić warunki tego produktu finansowego. Na pewno bardzo niskie oprocentowanie na poziomie 5% w skali roku, jak i również brak prowizji wyglądają niezwykle kusząco. Trzeba jednak mieć świadomość tego, iż zamiast prowizji, dodatkowym kosztem, jest opłata przygotowawcza wynosząca 5% od wartości pożyczonej sumy. Bank daje możliwość pożyczenia do 4 tys. złotych bez żadnych koniecznych zaświadczeń o zarobkach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób, które poszukują szybkiej i niewielkiej gotówki, przy niewielkim nakładzie formalności, w celu jej pozyskania.

Tanie pożyczki

czy to naprawdę się opłaca?

Marzysz o wyjątkowym urlopie spędzonym w miejscu, w którym nigdy jeszcze nie byłeś? Może chcesz spędzić niezapomniane Święta Bożego Narodzenia w połączeniu z Sylwestrem, które jednocześnie przysporzą się do fantastycznego wyjazdu? Na to wszystko jednak potrzeba pieniędzy. I jak się okazuje nieco większych, niż myślałeś na samym początku. Czy to jest jednak powód do tego, żeby się zniechęcać? Na pewno nie. Warto pomyśleć o poszukiwaniu innych źródeł gotówki. Ciekawym pomysłem będzie zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jego przewagą jest przede wszystkim to, iż można go zaciągnąć dosłownie na dowolny cel. Jednocześnie pod realizację naszych marzeń, możemy podpiąć także realizację innych celów wiążących się ze sporymi wydatkami.

Zwracaj uwagę na niskie koszty

Poszukując idealnej oferty, na pewno dobrze jest zwracać uwagę na to, czy konkretny kredyt jest całkiem tani, czy niestety na nim bardzo dużo przepłacimy. W tym celu na pewno opłaca się zwracać uwagę nie tylko na oprocentowanie, ale również na wszelkie pozostałe koszty. Wskaźnikiem kryjącym w sobie wszelkie opłaty, jest RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa. Do wszystkich dodatkowych kosztów zalicza się między innymi prowizję, opłatę przygotowawczą, czy też ubezpieczenie.

Nie powinniśmy zapominać także o wszystkich kosztach tak zwanych okołokredytowych. Ponieważ nie zawierają się one w RRSO. Wtedy jednak musimy liczyć się z tym, że nie są one tak oficjalne. Przykładem takich kosztów, jest chociażby utrzymanie konta osobistego, które trzeba założyć, by skorzystać z promocyjnego oprocentowania. Na pewno warto sobie to dokładnie przekalkulować, czy taka opcja jest nadal opłacalna.

Pozostałe warunki

Najniższy koszt kredytu gotówkowego, to jeszcze nie wszystko, na co powinniśmy zwracać naszą uwagę. Na pewno ważnym aspektem są wszelkiego rodzaju warunki oraz dogodności, z jakich mogą korzystać kredytobiorcy. Na przykład dla wielu osób istotne jest niezwykle to, ile maksymalnie można pożyczyć, jak i również przez jaki maksymalnie długi okres czasu możemy spłacać swoje zobowiązanie.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę również na to, czy dany bank proponuje nam wakacje kredytowe, a także czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez ponoszenia z tego powodu żadnych opłat. Każdy kredytobiorca na pewno będzie miał swoje indywidualne oczekiwania. Dopóki ich nie określisz, wybór idealnego produktu bankowego, na pewno będzie dla Ciebie bardzo trudny.

Kredyty gotówkowe dla niecierpliwych

Zależy Ci na błyskawicznej wypłacie gotówki na Twoje konto bankowe? Nie jest to rzecz, która nie jest niemożliwa do zrealizowania. Ponieważ coraz więcej banków proponuje minimum formalności, a także bardzo szybką decyzję kredytową. Składając wniosek za pośrednictwem Internetu, możemy spodziewać się, iż odpowiedź o przyznaniu kredytu przyjdzie nawet w ciągu kilkunastu minut. Natomiast na pieniądze zwykle czekamy maksymalnie jeden dzień roboczy. Także jeżeli spieszy Ci się z wydatkami, to pod żadnym pozorem nie musisz poszukiwać wsparcia finansowego w firmach pozabankowych.