Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Sprawdź najtańsze pożyczki gotówkowe

Dodano: 2017-08-24 06:08 post img

Promocyjne oferty na kredyty gotówkowe, pojawiają się całkiem często. Jednak warto mieć na uwadze, że obecnie banki co chwilę prześcigają się w tym, by zdobyć jak największą liczbę Klientów. Dlatego warto przeglądać rankingi kredytów gotówkowych, które są bardzo często aktualizowane. Właśnie wtedy dowiemy się między innymi, że jednym z najkorzystniejszych kredytów gotówkowych w obecnym czasie jest Wypożyczka proponowana przez Eurobank.

Jeżeli interesuje Cię dokładnie to, czym na pewno taka oferta dokładnie się wyróżnia, warto zajrzeć do profesjonalnego rankingu kredytów gotówkowych, który jest rzetelnie prowadzony przez nasz serwis internetowy.

Wypożyczka, najkorzystniejsza opcja w obecnym czasie

Przeglądając ranking na kredyty gotówkowe o wartości nie większej, niż 20 tys. złotych, na pewno na pierwszym miejscu pojawi nam się produkt finansowy proponowany przez Eurobank. Jest nim Wypożyczka. Jego największym wyróżnikiem na pewno jest to, iż są one udostępniane bez naliczania żadnego oprocentowania. Tak, dokładnie – oprocentowanie w przypadku tego produktu, wynosi zaledwie 0% w skali roku, czyli nic. Jednak wcale to nie oznacza, że właśnie ten kredyt gotówkowy jest całkowicie darmowy. Powinniśmy mieć tutaj na uwadze przede wszystkim to, że do kosztów kredytowych doliczana jest opłata związana z prowizją, w wysokości 10% do wartości zaciąganego zobowiązania. Na szczęście, nie musimy się martwić o to, że poza prowizją poniesiemy jeszcze dodatkowe koszty. Ponieważ w tym przypadku mowa jest o braku opłaty przygotowawczej, jak i również przymusowego ubezpieczenia.

Na pewno Wypożyczka wyróżnia się tym, że jest idealnym produktem dla osób, które nie potrzebują zbyt dużego zastrzyku finansowego. Oznacza to dokładnie, że tak naprawdę maksymalna kwota, o jaką możemy wnioskować wynosi 20 tys. złotych. Natomiast najdłuższy okres spłaty kredytu, jaki możemy sobie ustawić, wynosi 60 miesięcy.

Jeżeli chodzi o poszczególne warunki uzyskania tego kredytu gotówkowego, to raczej nie różnią się one znacznie od tych, które zawarte są w standardzie, wszystkich pozostałych kredytów gotówkowych. W pierwszej kolejności na pewno warto wspomnieć o tym, że kredyt zostanie przyznany wyłącznie osobom, które posiadają ukończony 18 rok życia. Ponadto należy wykazać się określonymi zaświadczeniami o dochodach.

Czasami jednak najtańsza, czyli najbardziej korzystna pożyczka, czy też kredyt gotówkowy, nie będzie dla nas odpowiedni. Tak jest również w przypadku Wypożyczki. Ponieważ jeżeli sobie zażyczymy kredyt gotówkowy w wysokości dużo wyższej, niż 20 tys. złotych, wtedy w rankingu kredytów gotówkowych, trzeba będzie poszukać innych, korzystniejszych propozycji.