Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Szybka pożyczka w jeden dzień – czy to jest możliwe?

Dodano: 2017-08-24 05:08 post img

Na pewno kredyty gotówkowe wyróżniają się wobec innych produktów bankowych tym, że są one dostępne po spełnieniu bardzo małej ilości formalności. Jeżeli zatem Twoja sytuacja finansowa znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, żeby właśnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Oczywiście należy sobie to dokładnie przemyśleć, ponieważ każdy kredyt ma duże znaczenie na Twój budżet, i to zwykle przez dość długi okres czasu. Jeżeli jeszcze wahasz się przed podjęciem ostatecznej decyzji, to najwyższa pora, żeby poradzić się specjalistów od finansów bądź skorzystać z aktualnych rankingów kredytów gotówkowych. Wtedy szybko przekonasz się, jaki kredyt gotówkowy faktycznie jest obecnie dla Ciebie najkorzystniejszy, a który tak naprawdę powinien być omijany szerokim łukiem.

Największą zaletą wielu kredytów gotówkowych dostępnych w bankach, jest to, iż można oczekiwać przelewu pieniędzy nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu zaakceptowania wniosku. Zatem jeżeli ktoś złoży swój wniosek przez Internet i dodatkowo spełnia wszystkie warunki, to banki coraz częściej zobowiązują się do wypłaty pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia roboczego. W takim razie wcale nie musisz poszukiwać szybkiej gotówki w firmach pożyczkowych, ponieważ najzwyczajniej w świecie banki, są pod tym względem już konkurencyjne.

Szybka decyzja w Eurobanku

Na bardzo szybką decyzję możesz liczyć między innymi w Eurobanku. Obecnie jest proponowana Wypożyczka, która obejmuje kredyt gotówkowy o kwocie maksymalnej wynoszącej 20 tys. złotych. Jednocześnie wyróżnia się ona przede wszystkim tym, że nie posiada naliczanego oprocentowania. Na pewno jest to bardzo zaskakujące zjawisko. Za to jedyną opłatą w przypadku tej oferty jest prowizja, w wysokości 10% od wartości pożyczanej kwoty.

Rozliczenie roczne, a kredyt gotówkowy

Jednym z popularnych kredytów gotówkowych, jest kredyt udzielany na PIT. Dzięki takim dokumentom istnieje możliwość w bardzo szybki sposób wnioskować o pożyczkę finansową, bez konieczności dostarczania zaświadczeń o dochodach. W ten sposób skracasz czas rozpatrywania wniosku do minimum. To oznacza dużo szybszy przelew potrzebnych Ci pieniędzy.

Oczywiście nie każdy bank bierze pod uwagę rozliczenia podatkowe. Ponieważ decydują się na przykład na uwzględnienie wyciągu z konta bankowego. Chociaż w wielu przypadkach raczej mowa jest mowa o kredytach gotówkowych na zdecydowanie mniejsze kwoty.

Mało pożyczasz? Sprawdź aktualne promocje

Czasami dzieje się tak, że jeżeli jesteśmy zainteresowani naprawdę niewielkimi kwotami, wtedy możemy liczyć na jeszcze korzystniejsze warunki. Ponieważ bank tak naprawdę niewiele ryzykuje, jak w przypadku udzielanych kredytów w wysokości nawet 200 tys. złotych.

Takim przykładem jest obecnie pożyczka 5% z gwarancją, proponowana przez Alior Bank. Ponieważ wtedy nie musimy przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, jeżeli jesteśmy zainteresowani kredytem na kwotę nie większą, niż 4 tysiące złotych.

Brak konkretnej decyzji, nie jest żadnym problemem

Nie możesz się zdecydować na konkretną pożyczkę lub kredyt gotówkowy? To nie jest żaden problem. Ponieważ tak naprawdę wystarczy skorzystać z jednej z wielu promocyjnych ofert. Oczywiście nie każda promocja będzie dla Ciebie wyjątkowo korzystna. Ale możesz to z powodzeniem zweryfikować. Wystarczy tak naprawdę sprawdzić dany produkt w rankingu kredytów gotówkowych. Wtedy dowiesz się, czy całkowity koszt zobowiązania rzeczywiście wyjdzie Ci stosunkowo tanio, czy jednak lepiej jest jeszcze skupić się na poszukiwaniu bardziej atrakcyjnej oferty. W końcu po co przepłacać?