Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Jak szybko zdobyć pieniądze na konto, zaciągając kredyt gotówkowy?

Dodano: 2017-08-24 06:08 post img

Wydaje Ci się, że szybka gotówka dostępna jest jedynie wtedy, kiedy skupisz się na pożyczaniu pieniędzy z parabanku? Okazuje się, że nie jest to wcale konieczne. Ponieważ minimalną ilość formalności zapewnią Ci również obecnie banki udzielające kredytów gotówkowych. Gdy tylko zdecydujesz się na złożenie formularza za pośrednictwem Internetu, wtedy nie będzie najmniejszego problemu, żeby w ciągu kilkunastu minut uzyskać odpowiedź o tym, że kredyt zostanie przyznany lub też wniosek jest niestety odrzucony. Od tego momentu właściwie po wyrażonej akceptacji, upływa często nawet nie jeden dzień roboczy, a pożyczona gotówka znajduje się już na naszym koncie.

Czy szybko zawsze musi oznaczać drogo?

Kolejnym stereotypem jaki występuje podczas pożyczania pieniędzy jest to, czy trzeba koniecznie przepłacać za kredyt gotówkowy, jeżeli jesteśmy nimi zainteresowani. Jeżeli tylko zaczniemy przeglądać rankingi kredytów gotówkowych, wtedy szybko się przekonamy o tym, że wcale nie musimy przepłacać, tylko po to, by zyskać korzystne oprocentowanie, a także pozostałe opłaty utrzymać na bardzo niskim poziomie. Chociaż faktycznie często zdarza się tak, iż banki starają się warunkować szybką wypłatę gotówki. W takich okolicznościach możemy liczyć między innymi na to, że będziemy zobowiązani do tego, by między innymi założyć konto osobiste lub też wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Bardzo często bywa również tak, że wnioski internetowe są znacznie szybciej rozpatrywane, niż wnioski składane bezpośrednio w oddziale banku. Jednak tutaj oczywiście będzie wszystko zależeć od konkretnej placówki bankowej.

Czy RRSO jest dla nas ważnym wskaźnikiem?

Przeglądając oferty na pewno zwracamy dużą uwagę na wysokość oprocentowania. Jednak już za bardzo nie przejmujemy się innymi opłatami. A jednak bywa tak, że banki z racji tego, iż i tak nie mogą przekroczyć określonej wartości oprocentowania nominalnego, starają się zarobić na dodatkowych kosztach. W związku z tym powinniśmy na pewno zwrócić uwagę na to, czy RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest wskaźnikiem utrzymującym się na bardzo wysokim poziomie, czy jednak niekoniecznie.

W skład RRSO wchodzi nie tylko oprocentowanie, ale i również opłata przygotowawcza, prowizja, czy też ubezpieczenie. Niestety nie są doliczone tutaj koszty okołokredytowe. Do nich zalicza się między innymi prowadzenie konta bankowego, który trzeba założyć, żeby zdobyć promocyjne oprocentowanie.

Na stronach internetowych poszczególnych banków, wysokość RRSO jest rzeczywiście podana, ale za to wyłącznie dla konkretnego przypadku. My zwykle przecież jesteśmy zainteresowani kredytem gotówkowym, ale na zupełnie innych warunkach. W takich okolicznościach warto skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, który mniej więcej oszacuje ile wyniesie nas konkretne RRSO w przypadku wybranego kredytu gotówkowego. Najbardziej obrazowym przykładem jest pokazany koszt miesięcznej raty, a także koszt całego kredytu. Wtedy bardzo szybko zweryfikujemy, w jakiej placówce bankowej przepłacamy, a w jakiej możemy naprawdę całkiem sporo zaoszczędzić.

Aktualne promocje

Korzystając z rankingów kredytów gotówkowych, na pewno powinniśmy zwracać uwagę, czy są one aktualizowane. Ponieważ może się okazać, że niektóre narzędzia, nie posiadają najświeższych promocji. Wtedy niestety możemy spodziewać się tego, że taki ranking nie jest do końca miarodajny.
Na szczęście na naszej stronie internetowej widnieje dokładna aktualizacja. I obecnie na pierwszym miejscu znajduje się propozycja skierowana przez Eurobank. Wypożyczka, czyli kredyt gotówkowy oferowany przez bank, wyróżnia się przede wszystkim tym, że jego oprocentowanie utrzymuje się na zerowym poziomie. Jednak to wcale nie oznacza, że nie będziemy musieli ponosić żadnych kosztów. Tutaj jedyną opłatą jest prowizja w wysokości 10% od wartości pożyczonej kwoty.

zelma

25.11.2022

Waiting patiently for you to come home and fuck me! https://bit.ly/3UIKI2R