Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Jak zapłacić mniej za kredyt gotówkowy?

Dodano: 2017-08-24 05:08 post img

Każdy może mieć poważne problemy finansowe. Nic na to się nie poradzi, nawet jak się ma bardzo duże oszczędności. Należy jednak pamiętać o tym, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Wystarczy, że się skorzysta z różnych produktów finansowych, jakie są proponowane. Wtedy taki zastrzyk finansowy nawet sprawdzi się w przypadku codziennych wydatków. Na pewno warto zwrócić uwagę na dokładne warunki umowy, wtedy nasz budżet nie będzie zbytnio obciążony miesięcznymi ratami. Zanim zatem podpiszesz ostatecznie umowę, najpierw dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi opłatami. Wtedy nie będzie Ci ciężko, kiedy do miesięcznych wydatków dojdzie jeszcze rata kredytowa. Na szczęście na rynku finansowym, mamy jeszcze do czynienia z promocyjnymi zadłużeniami.

Stali Klienci mają lepiej?

Jeżeli ktoś się rozgląda za kredytem gotówkowym, to w pierwszej kolejności na pewno zwraca największą uwagę na propozycje ze strony banku, w którym już od dawna posiadają konto bankowe. Na pewno nie zwraca się wtedy uwagi na to, czy taka oferta jest najtańsza, ale raczej jest to wygodne. Ponieważ z poziomu bankowości internetowej, tak naprawdę wystarczy jedynie złożyć wniosek po zalogowaniu na swoje konto. Oczywiście kredyt w swoim banku, nie zawsze będzie tym najtańszym. Jeżeli komuś będzie mimo wszystko zależeć na tym, by kredyt nie był zbyt drogi, wtedy warto skorzystać na przykład z takich narzędzi, jak ranking kredytów gotówkowych.

Jednak już mamy spore porównanie do tego, co oferuje nam nasz bank. Ponieważ czasami rzeczywiście się tak zdarza, że decydując się na kredyt gotówkowy, jako stali Klienci zyskujemy zdecydowanie niższe oprocentowanie, lub prowizję.

Przejrzenie wszystkich ofert, nie jest takie straszne. Ponieważ rankingi w ciągu kilku sekund, dostosują wyniki wyszukiwania do naszych oczekiwań. Jeżeli ustawimy konkretną kwotę, jak i również okres spłaty, jaki nas interesuje, to wtedy pojawi się usystematyzowany ranking, w którym na pierwszym miejscu będą znajdować się najkorzystniejsze warianty.

Promocyjne oferty, czy to jest możliwe?

Zastanawiasz się nad tym, czy faktycznie promocyjne oferty są możliwe? Obawiasz się, że w każdej teoretycznie atrakcyjnej cenie, lub niskim oprocentowaniu i tak kryje się jakiś haczyk? Warto ponownie wrócić do rankingu kredytowego. Nie można jednak zapominać również o tym, że nie powinniśmy mimo wszystko zwracać uwagi wyłącznie na oprocentowanie, ale raczej na całkowity koszt. Czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Promocyjna oferta, często wiąże się również z tym, iż konieczne jest skorzystanie z dodatkowej usługi. Co przez to należy rozumieć? Niektóre banki rzeczywiście oferują dużo niższe oprocentowanie, ale jeszcze przy okazji wymagają także założenia konta osobistego lub wykupienie ubezpieczenia. W takim razie trzeba sobie to dokładnie przekalkulować, czy na pewno skorzystanie z takiej promocji na pewno będzie opłacalne.

Do takich warunków przemawiających za niższymi kosztami, jest również złożenie wniosku za pośrednictwem Internetu. Coraz częściej na stronach internetowych banków, możemy zauważyć taką informację, iż kredyty gotówkowe będą tańsze, jeżeli wypełnimy w tym celu odpowiedni wniosek. Logicznie rzecz biorąc, kredyt gotówkowy zaciągnięty bezpośrednio w oddziale może być nieco droższy.

Obecnie najkorzystniejszym produktem finansowym jest „Wypożyczka” proponowana przez Eurobank. W tym banku faktycznie można spodziewać się kredytu w wysokości do 20 tys. złotych z oprocentowaniem 0% w skali roku. Jak dla kogoś, kto z banku potrzebuje tylko niewielkiego zastrzyku finansowego, to na pewno taka oferta jest jak najbardziej odpowiednia. Jedynie trzeba nastawić się na zapłacenie prowizji w wysokości 10% od wartości pożyczki.