Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Jak zyskać kilkaset złotych na pożyczce gotówkowej?

Dodano: 2017-08-24 05:08 post img

Dla niektórych osób jest jasne, że korzystając z kredytu gotówkowego, na pewno będzie się ponosiło bardzo wysokie koszty. Okazuje się jednak, że nie jest to żadna reguła i można, korzystając z pewnych sposobów, bardzo mocno zaoszczędzić, na kosztach związanych z kredytem gotówkowym. Na pewno na pierwszym miejscu zwracasz uwagę na to, by oprocentowanie rzeczywiście okazało się jak najniższe. Czy to na pewno będzie dobry wybór? Niestety nie do końca, ponieważ w pierwszej kolejności i tak powinno się zwracać uwagę na RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Procentową. Ponieważ wiele ofert promocyjnych, po dokładnej weryfikacji są nieco droższe od tych, które są na przykład proponowane stałym Klientom.

Najlepszym narzędziem, które pomoże Ci dotrzeć do najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, jest ranking kredytów. Ponieważ właśnie tam znajduje się zestawienie aktualnie najbardziej opłacalnych produktów bankowych.

Zwracaj uwagę na wszystkie koszty

Interesuje Cię kredyt gotówkowy, na którym na pewno nie przepłacisz? To doskonała okazja do tego, żeby rzeczywiście skupić się na Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Dzięki temu wskaźnikowi, jesteś w stanie ocenić koszt wszystkich dodatkowych opłat, poza znanym wszystkim oprocentowaniem nominalnym. W końcu powinniśmy brać również pod uwagę prowizję, opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie, a nawet koszty okołokredytowe. Tutaj wymienia się na przykład koszt utrzymania konta osobistego, które trzeba założyć, by zyskać korzystne warunki.

Niestety wielu kredytobiorców, nie ma zbyt dużego rozeznania w tym, na jakie faktycznie warunki się decyduje. Nic dziwnego, wyszukanie takich informacji na stronie banku, wcale nie jest takie proste. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednak zrobić to za pośrednictwem rankingów kredytów gotówkowych, dzięki którym to właśnie jesteśmy w stanie sobie spokojnie oszacować wysokość miesięcznej raty.

Twoja sytuacja finansowa powinna być klarowna

Jeżeli już wiesz, że nie obejdziesz się bez poważnej pożyczki gotówkowej? Jednak obawiasz się, czy rzeczywiście będziesz mógł liczyć na to, by zyskać odpowiednią zdolność kredytową? Nie składaj wniosku, dopóki nie przyjrzysz się dokładnie swojej sytuacji finansowej. Na pewno takie zadanie nie zalicza się do najprostszych, ale są warte zachodu. W pierwszej kolejności sprawdź, czy karta kredytowa, z której korzystasz nie ma zbyt wysokiego limitu kredytowego. Ponieważ może on się przyczynić do obniżenia zdolności kredytowej. Ponadto nie powinieneś także zapominać o sprawdzeniu, czy wszystkie swoje dotychczasowe zobowiązania, na pewno spłacasz w terminie. W końcu każde opóźnienie może przyczynić się do tego, że nie tylko Twoja zdolność kredytowa będzie pozostawiała bardzo wiele do życzenia, ale również pojawi się spory problem z zachowaniem pozytywnej historii kredytowej.

Dodatkowo skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych. To właśnie dzięki nim nie tylko sprawdzisz, która oferta jest w tej chwili najkorzystniejsza, ale również czy wyliczona rata nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem podczas comiesięcznych wydatków. Dobrze jest się skupić nie tylko na oprocentowaniu, ale również na prowizji, czy też opłaty przygotowawczej, jaką trzeba ponieść w związku z zaciągnięciem kredytu.

Promocyjne oferty

Poszukując korzystne oferty możemy skupić się między innymi na tym, by w rankingu kredytowym, w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na oferty jak najbardziej promocyjne. Takim kredytem gotówkowym, który w danej chwili faktycznie opłaca się wziąć, jest produkt proponowany przez Eurobank. Dzięki temu nie musimy w ogóle płacić za oprocentowanie. Jednak z drugiej strony jesteśmy zobowiązani do płacenia opłaty przygotowawczej. Wynosi ona 10% od wartości pożyczanej kwoty. Należy jeszcze mieć na uwadze, że jest ona uzależniona od wartości zaciąganej pożyczki gotówkowej.

W takim razie nie przekroczy wysokości 2 tys. złotych, ponieważ maksymalny kredyt gotówkowy w Eurobanku aktualnie wynosi 20 tys. złotych. Oczywiście dla niektórych osób, ta kwota może wydawać się zbyt mała. Wtedy nie ma najmniejszych przeszkód ku temu, by poszukać nieco bardziej elastycznego produktu finansowego.

zelma

02.12.2022

Waiting patiently for you to come home and fuck me! https://bit.ly/3UIKI2R