Doradzamy - Pomagamy - Wspieramy

Dopasuj swój kredyt gotówkowy

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania a my pokażemy tobie najtańsze i najlepsze kredyty gotówkowe do twoich warunków.

Kwota kredytu 0 zł

Okres spłaty kredytu 0 miesięcy

Gdzie zyskasz najkorzystniejsze oprocentowanie?

Dodano: 2017-08-24 05:08 post img

Zastanawiasz się już nad wzięciem pożyczki finansowej, ale do końca nie jesteś przekonany, czy na pewno poradzisz sobie z jej spłatą? Warto na pewno zastanowić się, czy nie lepiej jednak skupić się na kredycie gotówkowym, który na szczęście jest dużo tańszy od chwilówki, jaką można uzyskać z parabanku. Banki aktualnie mogą przyciągnąć klientów bardzo niskim oprocentowaniem nominalnym. Chociaż na pewno trzeba uważać na dużo wyższe pozostałe opłaty. Do nich zalicza się między innymi prowizja, opłata przygotowawcza, czy też ubezpieczenie. Jednak wszystkie koszty z powodzeniem znajdziemy w rzeczywistej rocznej stopie procentowej.

Jeśli skupisz się na wyszukaniu korzystnego dla siebie zadłużenia, to na pewno prędzej czy później będziesz mieć przed sobą oferty bardziej i mniej korzystne. Warto w takich okolicznościach zawsze zwracać uwagę na RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Na pewno, gdy będziemy mieli wybór między kredytami, droższymi i tańszymi od siebie nawet o kilkaset złotych w skali roku, to raczej wybierzemy te tanie.

Ranking kredytów gotówkowych – źródło cennych informacji

W rankingach kredytów gotówkowych znajdziesz na pewno wiele ciekawych informacji na temat tego, czy koszty kredytu na pewno okażą się wyjątkowo niskie, czyli takie, jakich dokładnie się spodziewasz. Ale również, w krótkich opisach znajdziesz cenne dane dotyczące między innymi tego, czy na przykład do skorzystania z atrakcyjnej oferty, będą potrzebne określone warunki. Do nich zalicza się między innymi przecież założenie konta osobistego lub też wykupienie dodatkowego ubezpieczenia.

Na naszej stronie z powodzeniem znajdziesz tego typu ranking kredytów gotówkowych. To nie ulega żadnym wątpliwościom, że korzystanie z rankingu kredytów jest jak najbardziej bezpłatne. A jeszcze przy okazji oczywiście skracasz czas poszukiwań najlepszego dla siebie kredytu, a także tego, by nie dojeżdżać do poszczególnych oddziałów bankowych osobno. Ponieważ wszystkie informacje znajdują się w zasięgu ręki.

Najlepsze oferty w ostatnim czasie

Nie zapomnij o tym, że za każdym razem, jeżeli korzystasz z rankingu kredytów gotówkowych, sprawdź, czy na pewno posiada on zaktualizowane dane. Ponieważ takie narzędzie już nie okaże Ci się pomocne, jeżeli zawiera w sobie promocyjne kredyty, które już od bardzo dawna nie są dostępne. Obecnie w pierwszej trójce najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, znajdują się:

Wypożyczka – Eurobank

Jest to w tej chwili najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ pociąga za sobą możliwość zaciągnięcia kredytu bez żadnego oprocentowania. Jedyną opłatą w tym przypadku jest prowizja w wysokości 10% od wartości całego zobowiązania. Nie wszyscy jednak będą zadowoleni z Wypożyczki. Wszystko dlatego, ponieważ bank proponuje kredyt o maksymalnej wysokości wynoszącej 20 tys. złotych, a także maksymalnym okresie spłaty wynoszącej 60 miesięcy. Niestety, ale nie dla wszystkich jest to wystarczające.

Kredyt gotówkowy – BGŻ BNP Paribas

Jeżeli ktoś poszukuje kredyty, dzięki któremu pożyczy znacznie wyższą kwotę, to może spodziewać się przede wszystkim tego, że w BGŻ BNP Paribas, znajdzie dla siebie ofertę szytą na miarę. Przede wszystkim jest tutaj oprocentowanie w skali 5,49%, ale także bardzo niska prowizja, która wynosi zaledwie 2,90% od wartości pożyczanej kwoty. Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 tys. złotych, natomiast najdłuższy okres spłaty może być wykalkulowany na 84 miesiące. Jednym z największych atutów na pewno jest to, że Klienci, który chcą się uporać zdecydowanie szybciej ze spłatą swojego zobowiązania, mogą zrobić to z powodzeniem, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tego tytułu.

Pożyczka 5% z gwarancją – Alior Bank

Allior Bank, również proponuje kredyt gotówkowy, przy którym wcale nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty, jeżeli decydujemy się na wcześniejszą spłatę kredytu. Zanim jednak ktoś podejmie decyzję o tym, czy wcześniejsza spłata zobowiązania jest możliwa, czy też nie, powinien koniecznie sprawdzić warunki tego produktu finansowego. Na pewno bardzo niskie oprocentowanie na poziomie 5% w skali roku, jak i również brak prowizji wyglądają niezwykle kusząco. Trzeba jednak mieć świadomość tego, iż zamiast prowizji, dodatkowym kosztem, jest opłata przygotowawcza wynosząca 5% od wartości pożyczonej sumy. Bank daje możliwość pożyczenia do 4 tys. złotych bez żadnych koniecznych zaświadczeń o zarobkach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób, które poszukują szybkiej i niewielkiej gotówki, przy niewielkim nakładzie formalności, w celu jej pozyskania.